wtorek, 28 kwietnia 2015

Joker mięśniakiem, Batman z pomocnikami, a Flash z gorylemNim premiera AVENGERS: AGE OF ULTRON na długie dni zdominuje wszelkie doniesienia ze świata filmu i komiksów, pozwólmy sobie na garść całkiem interesujących newsów z uniwersum DC. Znów będzie Leto, przyjrzymy się pomocnikom w ARKHAM KNIGHT, zapoznamy się z zapowiedzią finałowych czterech odcinków serialu THE FLASH, a i nie zabraknie miejsca dla Grooda, Titans i Black Canary.
 

Zaczniemy od mocnego uderzenia, czyli najnowszego zwiastuna gry BATMAN: ARKHAM KNIGHT. W to, że gra będzie fenomenalna nikt nie wątpi. Co jednak powiecie na dowolne przełączanie się pomiędzy licznymi postaciami występującymi w grze? O kogo dokładnie chodzi? Cóż, sprawdźcie poniższy materiał, a znajdziecie częściową (bo nie wierzę, że developer odkrył wszystkie karty) odpowiedź na powyższe pytanie. 
Szykowany dla stacji TNT serial TITANS nie będzie się tak nazywać. Według ostatnich doniesień zza wielkiej wody nowe przedsięwzięcie TNT zostało nazwane BLACKBIRDS. Zdjęcia mają ruszyć jesienią tego roku, a już wkrótce poznamy pierwsze castingowe wybory. Endgame, to tytuł zwiastuna zapowiadającego wydarzenia z czterech ostatnich odcinków serialu THE FLASH (do obejrzenia poniżej). Zaraz pod nim znajdziecie także dwa zdjęcia (pochodzące z epizodu o nazwie Grodd Lives!) z Groddem w roli głównej. A jeszcze niżej plakat skupiający się na Black Canary (oczywiście z ARROW). 
Jared Leto jest w formie i to bez dwóch zdań. Patrząc na udostępnione zdjęcie Leto mam wrażenie iż Joker w jego interpretacji nie omieszka użyć przemocy fizycznej. Swoją drogą ciekawy dobór  koszulki. 


B10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz