środa, 10 maja 2017

Arrowverse News #47


Przyszedł czas na moją pożegnalną odsłonę Arrowverse News. W tym sezonie mocno brakowało mi czasu, więc w przyszłości kolumnę przejmie ktoś inny. Ze względu na publikację newsa w środku tygodnia i w związku z tym zamieszaniem z odcinkami, których emisja już nastąpiła, dziś nie będzie zwiastunów. Dziś możecie spodziewać się głównie informacji i szczegółów dotyczących końcówki sezonów poszczególnych seriali. Uwaga na SPOILERY.


Oto plakat z THE FLASH, przedstawiający walkę Flasha z Savitarem.


Wiadomość ostrzegawcza Barry'ego z przyszłości, którą słyszeliśmy w DC'S LEGENDS OF TOMORROW jest powiązana z faktem, że owy Barry jest Savitarem, co jest powiązane z fragmentem o tym, że nie można ufać nawet Barry'emu. Wkrótce szczegóły zostaną wyjaśnione.

Cat Grant, grana przez Calistę Flockhart, wróci na 2 ostatnie odcinki SUPERGIRL, emitowane w dniach 15 i 22 maja. Nie widzieliśmy jej od drugiego epizodu drugiego sezonu, kiedy postanowiła, że chce się oddać zainteresowaniom i zostawiła firmę w rękach Olsena.


Wild Dog i Black Canary będą tzw. "series regulars" w ARROW, czyli będą pojawiać się w większości odcinków z dużą rolą do odegrania.

Daty finałów sezonów seriali z Arrowverse to: 22.05 SUPERGIRL, 23.05 THE FLASH i 24.05 ARROW. 

Kanadyjski aktor Mark Gibbon zagra Generała Zoda, który pojawi się w SUPERGIRL. Co ciekawe aktor miał już styczność z produkcjami związanymi z Kryptonem. Miał epizodyczne role w SMALLVILLE i CZŁOWIEKU ZE STALI, pojawił się również już na moment w ARROW.


Malcolm Merlyn, grany przez Johna Barrowmana, nie pojawi się w serialach z Arrowverse w przyszłym sezonie.


Rip Hunter pojawi się w następnym sezonie LEGENDS OF TOMORROW, ale nie jako członek zespołu.

Superman, odgrywany przez Tylera Hoechlina, wróci do SUPERGIRL w finale.

Do grafików ARROW dołączyła nowa osoba, Trevor Hanowski. Oto jego plakat.

Chciałbym Wam bardzo podziękować za te około 1,5 roku, które minęły od pierwszego Arrowverse News, wypuszczonego w dniu 5 listopada 2015. Mam nadzieję, że moja kolumna przydała wam się, dostarczyła interesujących newsów, że spędziliście miło czas czytając o serialach, które oglądacie. Szczególnie chciałbym podziękować Damianowi "Damexowi" Maksymowiczowi, który przez ten czas niestrudzenie wysyłał mi linki, zachęcał i poganiał mnie do spisania każdego wydania (włącznie z tym, które właśnie czytacie) i Lokusowi.

Źródła: CBR, Bleeding Cool, ComicBook.com, Screen Rant
Radosław "Radziu" Szalek1 komentarz: