poniedziałek, 29 maja 2017

DC TV Series News #3

Pierwsze finały już za nami, część seriali zapada w wakacyjny sen i przez to rozpoczyna się sezon ogórkowy. Dziś nie mam dla Was ani wielu informacji, ani także takich szczególnie ważnych. Pojawia się za to kilka spoilerów z niedawno wyemitowanych odcinków seriali, więc jeśli nie jesteście na bieżąco, to czujcie się ostrzeżeni. Zapraszam zatem do rozwinięcia posta.
Jeśli zastanawiacie się po finale ARROW nad tym, czy Malcolm Merlyn faktycznie zginął, to wygląda na to, że mamy potwierdzenie. W opublikowanym na Instagramie przez samego Johna Barrowmana filmiku widzimy, jak aktor ogłasza rozstanie z Arrowverse, żegna się z fanami. wyraża smutek wobec decyzji twórców przy jednoczesnym zapewnieniu, że rozumie ich decyzję.

Barrowman grał Malcolma Merlyna od pierwszego sezonu ARROW, gzie był przy okazji głównym przeciwnikiem bohatera. Później pojawiał się jako postać drugoplanowa, w tym także jako członek Ligi Zagłady w drugim sezonie LEGENDS OF TOMORROW.
Wspomniane nagranie możecie znaleźć pod poniższym linkiem.

Źródło: CBR
---------------------------------------------------------------------------
W SUPERGIRL szykują się zaskakujące zmiany. Ogłoszono bowiem, że w trzecim sezonie produkcji Floriana Lima w roli Maggie Sawyer powróci tylko w kilku epizodach. Ze względu na inne zobowiązania, aktorka poprosiła producentów serialu o zmniejszenie jej roli, na co ci oczywiście przystali. Biorąc pod uwagę wydarzenia z niedawnego finału drugiego sezonu, szykuje nam się niemała drama pomiędzy Maggie i Alex.

Potwierdzono także wcześniejsze przypuszczenia, że Calista Flockhart pojawi się w trzecim sezonie SUPERGIRL ponownie tylko jako postać epizodyczna.

W sieci pojawiły się także pogłoski mówiące o tym, że Mehcad Brooks może być kolejną osobą, której udział w produkcji może być ograniczony. Wskazywałby na to całkowity brak Jimmy'ego Olsena w finałowym epizodzie drugiej serii produkcji.

Źródło: CBR

Z kolei tak osada SUPERGIRL zachęca do obejrzenia kinowej premiery WONDER WOMAN.
---------------------------------------------------------------------------
Ujawniono pierwszy plakat trzeciego sezonu LEGENDS OF TOMORROW i od razu zaczęły się pewne spekulacje.
Na posterze widzimy bowiem Maisie Richardson-Sellers jako Vixen, chociaż udostępniony wcześniej opis trzeciego sezonu sugerował, że postać ta nie powróci w nowych odcinkach. Nie ma tu także żadnej nowej postaci, chociaż wcześniej zapowiadano, że do obsady serialu dołączy kolejna osoba i wcieli się w rolę kogoś doskonale znanego fanom komiksów. Oczywiście możliwe jest, że decyzje castingowe jeszcze nie zostały podjęte i ogłaszane będą w kolejnych miesiącach.

Źródło Screen Rant
---------------------------------------------------------------------------
Pojawiły się także nowe plakaty prezentujące postacie z serialu PREACHER. Premiera drugiego sezonu już za niecały miesiąc.
Źródło: Bleeding Cool
---------------------------------------------------------------------------
Warner Bros. pracuje nad nową odsłoną zaskakująco popularnej animacji DC SUPER HERO GIRLS, która zawita na antenę Cartoon Network w przyszłym roku. Za nowy design postaci i zarys fabuły odpowiedzialna będzie znana z "My Little Pony" Lauren Faust, zaś Sam Register został producentem. Pierwszy opis brzmi następująco:

"The world may know them as Wonder Woman, Supergirl and Batgirl, but not-so-typical teenagers Diana, Kara and Barbara, alongside their Super Hero friends have much more to deal with than just protecting the citizens of Metropolis from some of the most sinister school-aged Super-Villains of the DC Universe. After all, being teens is tough enough, what with school, friends, family and the chaos that comes with managing a social life. But add super powers and a secret identity to the mix, and things can get a lot more complicated. Sure, gal pals Bumblebee, Zatanna and Green Lantern Jessica Cruz are always there to lend an ear, a shoulder to cry on, and a fist to punch with, and their bros in the Justice League amp up the fun whether they’re at a concert or taking down a crime ring. But what happens when Diana and her favorite study buddy and fencing partner, Tatsu, can’t agree on how to dole out justice as Wonder Woman and Katana? Or when Barbara finds out her Gotham-Con bestie is teen-fiend Harley Quinn? Along with all their friends, foes and frenemies, this squad of super teens navigates the unique growing pains that come when you’re a teenager trying to fight the battles  of the world and the battles of growing up at the same time."
Źródło: Newsarama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz