wtorek, 23 maja 2017

Zack Snyder odchodzi z JUSTICE LEAGUE, Joss Whedon na pokładzie

Ze względu na tragedię rodzinną, Zack Snyder opuścił kinowy projekt JUSTICE LEAGUE. Jego miejsce przy dokrętkach oraz montażu zajmie reżyser obu dotychczasowych części "Avengers" - Joss Whedon.
Reżyser Zack Snyder oraz jego żona i zarazem jedna z producentów filmu - Deborah Snyder, nie dokończą swoich prac przy filmie JUSTICE LEAGUE. Powodem tej decyzji jest tragedia rodzinna, a mianowicie samobójcza śmierć córki reżysera z poprzedniego małżeństwa. Autumn Snyder odebrała sobie życie w marcu tego roku. W obliczu tej tragedii twórca postanowił skupić się na przeżywającej traumę rodzinie.

Jego miejsce przy dokrętkach, montażu i post-produkcji filmowego JUSTICE LEAGUE zajmie reżyser "Avengers" - Joss Whedon, który niedawno został ogłoszony jako potencjalny twórca filmowych przygód Batgirl. Tak szybkie znalezienie kogoś do tych zadań oznacza, że zaplanowana na 17 listopada premiera filmu nie zostanie przesunięta.

Źródło: Newsarama

1 komentarz:

  1. To musi być koszmarny cios dla każdego rodzica, nawet nie potrafię sobie wyobrazić co musi czuć Snyder. Dlatego wręcz jestem zdziwiony, że dopiero teraz taka decyzja.

    Żeby może nieco zmienić nastrój - WW zbiera póki co fenomenalne recenzje na Zachodzie. Szczególnie chwalona jest Gadot, której wybór na odtwórczynię tej roli był powszechnie krytykowany, ale już w BvS było widać, że daje radę ;-)

    OdpowiedzUsuń