środa, 20 kwietnia 2016

DC Movieverse News #62

W tym tygodniu nie pojawiło się zbyt wiele naprawdę wartościowych informacji. Nadrabiamy to jednak przeciekami na temat kolejnych filmów od DC.

Animacja KILLING JOKE już oficjalnie z ograniczeniem wiekowym R. Jest ona tym samym pierwszą animacją (i drugim filmem ogółem) od DC skierowanym jedynie dla dorosłego widza (pierwszym jest BATMAN V SUPERMAN w wydaniu płytowym). Twórcy już od początku produkcji byli zachęcani do stworzenia najwierniejszej adaptacji komiksu, nie licząc się z ewentualnymi zmianami progu wiekowego.

Trailer nowej animacji spod szyldu LEGO DC Comics Super Heroes, przeznaczonej dla młodszych widzów.
Podczas gdy Batman próbuje korzystać z przymusowego urlopu, na pozostałych członków Ligi Sprawiedliwości spada obowiązek pieczy nad Gotham. Amerykańska premiera na DVD oraz Blu-ray 12 Lipca 2016 roku.
  
Na 4Chanie pojawiła się masa "przecieków" dotyczących filmów DC. Informacje zostały zarchiwizowane na Reddit. Rzecz jasna należy je traktować bardziej w formie ciekawostek niż faktów. Poniżej kilka ciekawszych, nie spoilerowych:
- Zack Synder nie wyreżyseruje JUSTICE LEAGUE PART TWO, jeżeli PART ONE zostanie przyjęte w sposób podobny do BATMAN V SUPERMAN.
-W GREEN LANTERN COPRS ma znaleźć się miejsce zarówno dla Hala Jordana, jak i Johna Stewarta.
-Film o Cyborgu jest na razie na wstrzymaniu. Jego stworzenie zależy od przyjęcia postaci przez fanów po występie Vica w JUSTICE LEAGUE. 
-Dark Universe jest aktualnie martwe.
-Film o Booster Goldzie i Blue Beetle'u jest na bardzo wczesnym etapie budowy. Nie należy się go spodziewać wcześniej niż po 2019.
-3 produkcje są na etapie wczesnego rozwoju: DEATHSTROKE, BIRDS OF PREY, oraz LEGION OF SUPERHEROES.
-Wprowadzenie Amandy Waller w SUICIDE SQUAD ma dać początek roli tej postaci w JUSTICE LEAGUE.
Link do całości  (potencjalne spoilery)

 
Willem Dafoe zagra w JUSTICE LEAGUE PART ONE zasilając szeregi bohaterów pozytywnych (#szok#niedowierzanie).

Broń Robina w filmowym uniwersum jest dużo lepiej przystosowana do zadawania śmiertelnych obrażeń niż większość jej odpowiedników z komiksu. Już sam wygląd halabardy dzierżonej przez Cudownego Chłopca stawia metody wychowawcze Mrocznego Rycerza w bardzo niekorzystnym świetle.

David Ayer (reż. SUICIDE SQUAD) przyznał, że w każdym filmie, który do tej pory nakręcił, chciał w ostateczności dokonać pewnych poprawek. Tym samym, gdy dostał możliwość dokręcenia dodatkowych scen do SUICIDE SQUAD, nie mógł z niej nie skorzystać. Stąd całe zamieszanie.

Reżyser DEADPOOLA, Tim Miller, o mało nie zadebiutował, pracując nad innym filmem super hero z ograniczeniem wiekowym R. Kilka lat temu miały miejsce przygotowania do ekranizacji przygód Lobo, które Miller miałby wyreżyserować. Scenariusz był już gotowy, podjęto również prace wstępne. W ostateczności jednak możliwość poniesienia wysokich strat spowodowanych ograniczeniem R spowodowała porzucenie pomysłu.

Trailer najnowszego odcinka GOTHAM 2x19 "Azrael":

Zdjęcie Tulip promujące nadchodzącego PREACHERA

Olaf

Źródło: CBR, Bleeding Cool, Newsrama, IGN, Reddit

2 komentarze: