wtorek, 12 kwietnia 2016

Kaliski Weekend Fantastyki Arkhamer 2016 27-29 + Anna "Mysza" Piotrowska jako gośćW dniach 27-29 maja 2016 w Kaliszu odbędzie się konwent Kaliski Weekend Fantastyki Arkhamer. Ja, niżej podpisany, jestem tam koordynatorem bloku komiksowego. Serdecznie Was zapraszam do przyjazdu, a szczególnie do zgłaszania swoich komiksowych punktów programu!

Czas na drugą edycję Kaliskiego Weekendu Fantastyki, czas na Arkhamer 2016!

Nasz konwent jest skierowany do miłośników fantastyki w każdej postaci, gier RPG, planszowych, karcianych i bitewnych. Rok temu pierwsza edycja Arkhamera przyciągnęła ponad 400 osób i sprawiła, że Kalisz pojawił się na konwentowej mapie Polski. W tym roku naszym motywem przewodnim są realia Warhammera, ale nie ograniczamy się tylko do niego.

Na co możecie liczyć podczas tych 3 fantastycznych dni?
- gości literackich i komiksowych
- setki godzin prelekcji
- kilka bloków tematycznych, m.in.: komiksowy, rpgowy, larpowy, literacki, plastyczny, kultury wschodu
- kilkanaście konkursów
- games room
- cosplay

Podsumowując: wiele rzeczy i ludzi w wielu miejscach i o różnym czasie. Więcej informacji na naszej stronie: http://arkhamer.pl/
Jakiś czas temu ruszyła możliwość wcześniejszej akredytacji na naszą imprezę! Dla każdego, kto skusi się na tę opcję, przygotowaliśmy specjalny zestaw akredytacyjny z niespodzianką. Warto! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej opcji!

Dodatkowo ogłaszamy wszem i wobec, że otworzyliśmy nabór punktów programu! Dla osób prowadzących istnieje możliwość zwrotu pełnej akredytacji. Macie czas do końca kwietnia!

Do gości dołączyła Anna "Mysza" Piotrowska.

Fangirl pełną gębą.
Geek z przypadku.
Nerdette z wyboru.
Współgospodarz podcastu Myszmasz i kanału YT Myszozwierz.
Zapraszam na http://myszamovie.pl/

Pozostali goście: Rafał Orkan, Simon Zack. Już wkrótce więcej!

Jeszcze raz zapraszam i do zobaczenia na konwencie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz