poniedziałek, 16 stycznia 2017

Arrowverse News #44

Przyszedł czas na zbiorczy artykuł z informacjami, które dotarły do nas w zimowej przerwie w serialach z Arrowverse. Nie ma co się za dużo rozwodzić, od razu przejdźmy do konkretów - zwiastunów, informacji castingowych, plotek, wieści na temat fabuły najbliższych odcinków i wielu innych.
Zwiastun drugiej części sezonu SUPERGIRLZwiastun drugiej części sezonu THE FLASH


Zwiastun drugiej części sezonu ARROWZwiastun drugiej części sezonu DC'S LEGENDS OF TOMORROW


Przedłużenie wszystkich seriali z uniwersum o kolejny sezon zostało potwierdzone przez CW (SUPERGIRL będzie miała trzecią serię, FLASH czwartą, ARROW szóstą, LEGENDS trzecią).

CONSTANTINE powróci (i jest to świetna wiadomość!) w formie animowanego serialu internetowego na CW Seed (podobnie jak Vixen czy nadchodzący BLACK LIGHTNING), z Mattem Ryanem w roli głównej.

Mimo obecności Supermana w SUPERGIRL nie ma planów na osobny serial z jego udziałem.

W rolę Mistera Mxyzptlka, złoczyńcy w SUPERGIRL, wcieli się Peter Gadiot, znany z ONCE UPON A TIME IN WONDERLAND. Oto wspólne zdjęcie z planu Melissy Benoist i wspomnianego aktora.Robbie Amell wróci do roli Firestorma/Ronniego Raymonda w THE FLASH. Nie jest wiadomym tylko, którego Firestorma :) Jako że najprawdopodobniej obie wersje, które widzieliśmy (z Ziemi-1 i Ziemi-2) są martwe, pozostaje nam tylko zgadywać.


Pamiętacie informację o ciekawie zapowiadającym się odcinku musicalowym, w którym mają wystąpić Grant Gustin i Melissa Benoist? Poznaliśmy głównego złoczyńcę owego epizodu. Będzie nim znany z konfliktów z Batmanem Music Meister. Nie znamy castingu do tej roli, fani mają nadzieję, że będzie Neil Patrick Harris, zajęty teraz jednak promocją nowej netflixowej adaptacji SERII NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ.

Black Flash pojawi się w kilku serialach z uniwersum.

Trzynasty i czternasty odcinek FLASHA będą dwuczęściową historią, w której ponownie wystąpi Goryl Grodd i zadebiutuje Solovar, jego wielki wróg, przywódca Gorilla City, które przez chwilę widzieliśmy w drugim sezonie. Podobno pierwszy odcinek tej opowieści ma się dziać właśnie tam.

BLACK LIGHTNING, serial stacji FOX (z Berlantim jako producentem) o kolejnym bohaterze DC, będzie produkcją w ogóle niezwiązaną z Arrowverse.

Elyse Levesque wcieli się w rolę Guinevere w odcinku DC'S LEGENDS OF TOMORROW, w którym drużyna podróżuje do średniowiecznej Anglii.


Serwis Bleeding Cool udostępnił świetną fanowską czołówkę do ARROW, nawiązującą stylistyką bezpośrednio do serialu BATMAN '66. Jako fanatyk tego ostatniego oglądałbym taką produkcję :)


Zdjęcie z odcinka Camelot 3000, nawiązującego do komiksu o tym samym tytule.


Rip Hunter w LoT to nie będzie ten sam Rip, nie będzie on pamiętał rzeczy z przeszłości.

Talia Al-Ghul odegra znaczącą rolę będzie istotnym elementem tajemnicy związanej z Prometheusem.

Więlkie dzięki dla Damiana "Damexa" Maksymowicza za nieocenioną pomoc w przygotowaniu wydania i przypominanie :)

Źródła: Bleeding Cool, CBR, ComicBook.com
Radosław "Radziu" Szalek

1 komentarz:

  1. "SUPERGIRL będzie miała trzecią serię, FLASH czwartą, ARROW szóstą, LEGENDS drugą"
    Legends dostanie trzecią serię druga jest obecnie emitowana

    OdpowiedzUsuń