wtorek, 31 stycznia 2017

DC Movieverse News #87


Miguel Ferrer i Christina Ricci użyczą swoich głosów w TEEN TITANS: THE JUDAS CONTRACT.

LEGO BATMAN za kulisami

Rock zapowiada nadzieje, optymizm i dobrą zabawę w przyszłych filmach DC. Natomiast film SHAZAM ma rozbić się na dwa tytuły, kontynuacja otrzyma wszystko wyjaśniający tytuł BLACK ADAM. Scenariuszem do BL zajmie się Henry Gayden.
Hal Jordan i John Stewart będą głównym bohaterami filmu GREEN LANTERN CORPS. Sam film ma być "ZABÓJCZĄ BRONIĄ w kosmosie". Scenariusz napiszą David Goyer i Justin Rhodes, a produkcją zajmą się Goyer, Geoff Johns i John Berg. Premierę zaplanowano na 2020 rok. Opinie na te rewelacje są jak sos w kebabie - mieszane.
Sterling K Brown wyraził chęć wcielenia się w postać Johna Stewarta.

Podobno do roli Zielonej Latarni DC rozważa Toma Cruise'a, Joela McHale'a, Bradley'a Coopera, Ryana Reynoldsa, Armie Hammera, i Jake'a Gyllenhaala

Kaptur Batmana z JL z bliska.
 

Ben Affleck ujawnił, że aby być w stanie naraz grać i reżyserować BATMANA, będzie potrzebował dużo wygodniejszego kostiumu superbohatera. Aktualnie może założyć kostium pomęczyć się w nim do końca sceny, a potem go ściągnąć i odpocząć. Natomiast w czasie produkcji własnego filmu nie będzie mógł po prostu wyjść po nakręceniu sceny.

UPDATE:
Ben Affleck przyznał, że nie będzie w stanie pogodzić gry oraz reżyserii BATMANA tak, aby nie wpłynęło to na jakość filmu. Tym samym Ben postanowił znaleźć kogoś innego, kto zajmie się reżyserią jego filmu klik.

Według francuskiego Studio Ciné Live w WONDER WOMAN znaczącą rolę odegra Ares.

Produkcja AQUAMANA rozpocznie się późną wiosną.

Joby Harold jest zajęty pisaniem nowego scenariusza do THE FLASH.


W JL zobaczymy Central City?

David Ayer o zbudowaniu wehikułu czasu i zrobieniu z Jokera głównego złoczyńcy SUICIDE SQUAD.

Nowy plakat JL

Zagadkowe zdjęcia od Jareda Leto


Showrunner Michael Green pracuje aktualnie z pomocą Briana K. Vaughna nad skryptem serialowej odsłony Y: Ostatni z mężczyzn. Wiemy również, że serial nie będzie serią limitowaną.

Nowy trailer POWERLESS

Przedstawienie Vana Wayne'a

Spot

Producent wykonawczy POWERLESS zapowiedział, że o ile nie przekonają do występu Bena Afflecka w serialu nie pojawi się Batman.

Raymond J. Barry dołącza do GOTHAM i wcieli się w postać The Shaman, który ma pokierować Bruce'a Wayne'a ku jego przeznaczeniu.


Producenci GOTHAM są zainteresowani dodaniem do serialowej galerii łotrów Harley Quinn i Killer Croca. Wątek Harley miałby stanowić pomost pomiędzy 3 i 4 sezonem serialu. Fani spekulują nad przemianą postaci którą wciela się Erin Richards, w szaloną dziewczynę Jokera.

Zapowiedź drugiej połowy 3 sezonu GOTHAM klik.

Pierwsze 6 minut JUSTICE LEAGUE DARK

Pojawił się przeciek dotyczący postaci występujących w INJUSTICE 2 i jak do tej pory wiele przemawia na jego korzyść. Dwie Zielone Latarnie (Hal Jordan i John Stewart), Green Arrow, Flash, Black Canary, Brainiac, Robin (Damian Wayne), Black Adam, Scarecrow, Doctor Fate, Power Girl, Mr. Freeze, Catwoman, Cyborg, Joker i Bane

Fabularny zwiastun INJUSTICE 2

Gameplay Robina


Olaf
 
Źródło: CBR, CB, IGN, Bleeding Cool, Newsrama, Gildia, Paradoks, Batcave, WWG, Variety

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz