środa, 11 stycznia 2017

Marcowe nowości od Egmontu

Na stronie Egmontu pojawiły się już oficjalne zapowiedzi wydawnictwa na trzeci miesiąc tego roku. Tym razem miłośnicy komiksów ze stajni DC będą mogli wybierać wśród czterech tytułów, z czego co najmniej trzy zapowiadają się ciekawie. Z cyklu Nowe DC Comic ukaże się kolejny tom z Harley Quinn w roli głównej, która tym razem m.in. wylicytuje randkę z Bruce'em Wayne'em, a także dalsza część runu Snydera i Capullo w ramach serii BATMAN. Ten ostatni otrzymuje nową zbroję, nowa osoba przywdziewa symbol nietoperza i również zupełnie nowy przeciwnik pojawia się w Gotham. Pozostałe dwie pozycje to czwarta, przedostatnia odsłona komiksu Y - OSTATNI Z MĘŻCZYZN z imprintu Vertigo, a także kolejne perypetie specyficznego łowcy nagród z Dzikiego Zachodu.

Wcześniej w sieci ukazały się nieoficjalne zapowiedzi, według których w marcu miały pojawić się dodatkowo jeszcze czwarty tom FLASHA oraz pierwszy (z dwóch) tomów serii WIECZNI BATMAN I ROBIN. Prawdopodobnie albumy te zostały przesunięte na kolejny miesiąc.

BATMAN, TOM 8: WAGA SUPERCIĘŻKA

Oprawa twarda, 156 stron, cena 75zł

HARLEY QUINN, TOM 3: CMOK, CMOK, BANG, DZIAB!

Oprawa twarda, 204 stron, cena 89,99zł

JONAH HEX, TOM 4: TYLKO ZACNI UMIERAJĄ MŁODO

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 144 strony, cena 49,99zł

Y - OSTATNI Z MĘŻCZYZN, TOM 4

Oprawa twarda, 288 stron, cena 89,99złPremiera wszystkich czterech komiksów planowana jest na 15.03.2017

Przypominam, że na naszym blogu od pewnego czasu dostępne są recenzje anglojęzycznych wydań wymienionych powyżej odsłon serii BATMAN oraz HARLEY QUINN.

Źródło okładek - Paradoks.

Źródło: www.swiatkomiksu.pl

3 komentarze:

  1. Małe pytano o komiks Wieczni Batman i Robin. Dobre to? Warto wydać kasę?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Lepsze od Wiecznego Batmana, ale wciąż takie sobie. Lepiej wydać kasę na naprawdę dobre komiksy.

      Usuń