niedziela, 4 czerwca 2017

DC TV Series News #4

Kolejny tydzień z rzędu nie przyniósł nam zbyt wielu intrygujących wieści i można przypuszczać, że taki stan rzeczy potrwa jeszcze co najmniej kilka tygodni. Jednak kilka ciekawostek przedostało się do mediów i zebraliśmy je tu dla Was w jednym miejscu. Wszystko znajdziecie jak zwykle w rozwinięciu posta.
Problemem z tegorocznym zakończenie sezonu serialu THE FLASH jest to, że i tak doskonale wiemy, iż nie przedstawiał on stanu permanentnego. Barry oczywiście wróci ze Speed Force i będzie mierzyć się z nowymi zagrożeniami. Tym głównym w czwartym sezonie ma być wspomniany chociażby w dwóch ostatnich odcinkach Cliff DeVoe, znany nieco lepiej pod pseudonimem Thinker. Potwierdza się zatem to, o czym mówiono już wcześniej, że Flash nie będzie mierzyć się z kolejnym speedsterem.

Thinker w komiksach jest osobą obdarzoną telekinezą oraz umiejętnością kontroli umysłu. Początkowo występował jako villain, potem przewinął się przez Suicide Squad, Checkmate i nawet w tle JSA.

Źródło: Newsarama
---------------------------------------------------------------------
Z kolei Kara Zor-El w trzecim sezonie swoich przygód zmierzy się z Reign. W tej roli zobaczymy Odette Annable, znaną z takich seriali jak "Dr. House" czy też "Pure Genius". W komiksach postać ta zadebiutowała na początku solowej serii Kary w ramach New52, gdzie była wyhodowanym z nieznanego DNA przez Kryptońskich naukowców metaczłowiekiem. Z czasem stała się przywódczynią grupy o nazwie Worldkillers. Już teraz wiadomo, że origin ten jak i sam wygląd postaci zostanie na potrzeby SUPERGIRL zmodyfikowany, lecz jeszcze nie powiedziano jak mocno.

Źródło: Newsarama
---------------------------------------------------------------------
Grający w serialu GOTHAM postać Bruce'a Wayne'a David Mazouz zdradził podczas Heroes & Villains Fan Fest w Londynie, że w trakcie dwugodzinnego finału trzeciego sezonu GOTHAM poznamy osobę, która w przyszłości stanie się Harley Quinn. Stwierdzenie to zasadniczo obala popularną, fanowską teorię, że to Barbara Kean stanie się szaloną pomocnicą Jokera. Obecnie spekuluje się, że w finałowych odcinkach zobaczymy scenę, w której Jerome Valesca przebywa w Arkham i spotyka swoją nową terapeutkę. Jak będzie naprawdę, przekonamy się raptem za kilkadziesiąt godzin.

Źródło: Bleeding Cool
---------------------------------------------------------------------
Pojawił się kolejny trailer drugiego sezonu serialu PREACHER:
---------------------------------------------------------------------
"Everyone who wants a Deathstroke original series needs to rally and let DC Comics, Warner Bros., Netflix, and CW superhero series producer Greg Berlanti and writer/producer Marc Guggenheim know."

Takim wpisem podzielił się na swoim Twitterze z fanami Manu Bennett, zapytany o ewentualny spin-off serialu ARROW poświęcony tylko i wyłącznie Slade'owi Wilsonowi. DCManiak nie miałby nic przeciwko, gdyby dzikie tłumy posłuchały aktora i ruszyły na rajd między wspomnianymi miejscami i osobami :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz