niedziela, 11 czerwca 2017

DC TV Series News #5

Kolejny tydzień za nami, więc czas na zebrane w jednym miejscu wieści dotyczące seriali z bohaterami z komiksów DC. Chociaż może brakuje naprawdę ważnych i przełomowych informacji, nazbierało się tego całkiem sporo. Wszystkie newsy znajdziecie w rozwinięciu posta, a zaczniemy od powrotu do musicalowego odcinka THE FLASH.
Czy taka produkcja jak THE FLASH ma szansę na zgarnięcie nagrody Emmy? Warner twierdzi że tak i rozpoczyna kampanię mającą na celu doprowadzenie do nominacji dla piosenki "Runnin' Home To You". Jej autorami są Benj Pasek oraz Justin Paul, zaś w serialu wykonał ją Grant Gustin. Zdaniem wielu, był to zdecydowanie najlepszy i najbardziej wzruszający fragment w historii serialu, pod czym ja osobiście się nie podpisuję, ponieważ znacznie bardziej przypadło mi do gustu "More i Cannot Wish You" ;)

Serial powróci na antenę CW 10 października.

Źródło: Bleeding Cool
------------------------------------------------------------------------------------------
No cóż, w dzisiejszych czasach brzmi to nieco jak czarny humor, ale Isis pojawi się w kolejnym sezonie LEGENDS OF TOMORROW. Nie chodzi tu jednak o organizację terrorystyczną, lecz bohaterkę znaną z komiksów DC. Ogłoszono nie tylko jej pojawienie się w serialu, ale także fakt, że zagra ją Tala Ashe.

Oczywiście origin Isis zostanie zmieniony na potrzeby serialu. Według oficjalnego opisu, będziemy mieli do czynienia z pochodzącą z 2030 roku haktywistką nie do końca świadomą tego, jaka jest właściwie natura i zakres posiadanych mocy.

Postać Isis pojawiała się już na małym ekranie. Było ona bohaterką własnego serialu o nazwie THE SECRETS OF ISIS, zaś w jej rolę wcielała się Joanna Cameron.

Ponadto ujawniono i zarazem uspokojono fanów, że Maisie Richardson-Sellers powróci w trzecim sezonie jako Vixen i będzie należeć do głównego składu ekipy. Rozwiano tym samym wątpliwości wynikające z faktu, że grana przez nią bohaterka nie została wspomniana w oficjalnym opisie trzeciego sezonu.

Serial powróci na antenę CW 10 października.

Źródło: Bleeding Cool oraz CBR
------------------------------------------------------------------------------------------
Jak donosi CBR, zdjęcia do aktorskiego wcielenia TITANS ruszają jesienią. Data ich rozpoczęcia ustalona została na 25 września. Przypomnę, że wiadomo w chwili obecnej jedynie, iż w serialu pojawią się Nightwing, Starfire, Beast Boy oraz Raven, przypuszczać można także, że w tej ekipie nie znajdzie się Cyborg. Jak dotąd nie zakontraktowano żadnych aktorów.

Źródło: CBR
------------------------------------------------------------------------------------------
Twórcy GOTHAM już jakiś czas temu wspominali, że w ich serialu pojawi się Salomon Grundy i wygląda na to, że dopną swego. UWAGA: SPOILERY Z FINAŁU TRZECIEGO SEZONU!

Jedną z wielu ofiar ostatniego odcinka jest Butch Gilzean - gangster będący na usługach najpierw Fish Mooney, potem Pingwina i wreszcie Tabithy Galavan, w której szaleńczo się zakochał. Ale czy Butch to naprawdę Butch? W jednej ze scen pod koniec finału widzimy go nie tylko całkiem żywego w szpitalu, ale także miga nam jego karta pacjenta. Tam widać, że jako imię i nazwisko podane jest Cyrus Gold, a tak właśnie nazywa się komiksowy Salomon Grundy. Ponieważ scena ta miała wydźwięk teasera kolejnych wydarzeń, można przypuszczać, iż odmieniony "Butch" stanie się kolejnym złym w następnym sezonie.

Z kolei pierwszy odcinek czwartego sezonu nosić będzie tytuł "Pax Penguina". Mozna więc przypuszczać wokół jakiej postaci kręcić będzie się wątek główny.

Źródło: CBR oraz CBR
------------------------------------------------------------------------------------------
Pierwszy teaser trzeciego sezonu LUCIFER
Warto zwrócić na niego uwagę w zasadzie z jednego powodu. Serial przenosi się bowiem na inną porę nadawania. Dotychczas puszczany o 21 czasu lokalnego, teraz emitowany będzie godzinę wcześniej. Jest to zastanawiający krok, ponieważ o takiej porze z reguły nie puszcza się seriali wzbudzających kontrowersje, a do takich LUCIFER zdecydowanie się zalicza. Co więcej, FOX uznał iż to ten serial ma napędzać widownię dla "Gifted" z mutantami Marvela, a nie na odwrót. Odważne decyzje, nie powiem.
------------------------------------------------------------------------------------------
Wendy Mericle - producentka serialu ARROW - w rozmowie z serwisem Comicbook przyznała, że w szóstym sezonie produkcji powróci wątek hakerów z grupy Helix. Nie podała jednak zbyt wielu szczegółów, chociaż spekuluje się, że Cayden James - ich lider - ma być szykowany na głównego villaina kolejnej serii.

Serial powróci na antenę CW 12 października.

Źródło: Comicbook

1 komentarz:

  1. fakt że Isis jest w LoT wyjaśnia też zagadkę jaką była wypowiedź MG z kwietnia że bohater który pojawi się w 3 sezonie nie pochodzi z komiksów bo jak wspomnieliście jest ona tym przypadkiem kiedy najpierw jest serial a dopiero potem postać trafia do komiksów sama Isis była też bohaterką serialu animowanego Freedom Force i shazam kolejną ciekawostką producentem był Filmation czyli producent He Mana i She ra :)

    OdpowiedzUsuń