niedziela, 18 czerwca 2017

DC TV Series News #6

I znowu muszę od tego zacząć - sezon ogórkowy w pełni! Na Instagramowych kontach poszczególnych aktorów możecie przekonać się, że nadal odpoczywają, zaś jeśli twórcy konkretnych produkcji tego nie robią, to wyjątkowo mocno szczędzą nam informacji. Tym razem najwięcej newsów dotyczyć będzie produkcji już zakończonej, jaką są BEZMOCNI.

Tak właśnie brzmi polski tytuł skasowanej produkcji stacji NBC, jaką jest POWERLESS. Pomimo tego, że serial okazał się komercyjną porażką i w USA nie wyemitowano do dzisiaj wszystkich epizodów, nasz rodzimy oddział Comedy Central nie czuje się zrażony i wykupił prawa do jego emisji. Tak prezentuje się jego oficjalny opis.

"Emily Locke dostaje pracę w firmie ubezpieczeniowej, która specjalizuje się w polisach chroniących zwykłych obywateli przed szkodami nieumyślnie wyrządzonymi przez super bohaterów. Razem z Teddym i Ronem pracują również nad serią akcesoriów, mających ratować życie przed niespotykanymi niebezpieczeństwami. W rolach głównych występują: Vanessa Hudgens, Danny Pudi i Ron Funches."

Wspominaliśmy już o tym na Facebooku, wspomnimy i tutaj. Na oficjalnym kanale YouTube'owym DC Entertainment pojawił się za darmo niewyemitowany wcześniej odcinek BEZMOCNYCH, w którym swoją niedużą rolę odegrał zmarły przed kilkoma dniami Adam West.
Odcinkowi temu poświęcimy parę słów w dzisiejszej "Serialowni".

Źródła: YouTube oraz Media2
--------------------------------------------------------------------------
Według zapowiedzi twórców LEGENDS OF TOMORROW, w trzecim sezonie tej produkcji pojawi się więcej odcinków, w których bohaterowie poznawać będą postacie historyczne. Jednym z nich ma być P.T. Barnum, który według Wikipedii był "amerykańskim przedsiębiorcą, impresario, przedsiębiorcą cyrkowym i politykiem. Uważany za jednego z prekursorów nowoczesnego przemysłu rozrywkowego i reklamy.". W jego rolę wcieli się Billy Zane.

Źródło: Bleeding Cool
--------------------------------------------------------------------------
Prawdopodobnie poznaliśmy tożsamość przeciwnika Black Lightninga w sezonie pierwszym jego solowej produkcji. Ponieważ twórcy w jednym z wywiadów określili go imieniem Tobias, wszystko wskazuje na jednego z największych (i to dosłownie) przeciwników superbohatera - Tobiasa Whale'a. W komiksach debiutował on w roku 1977 na łamach BLACK LIGHTNING #1, gdzie okazał się być cierpiącym na albinizm Afroamerykaninem, który stał na czele potężnej organizacji przestępczej. Przez pewien czas udało mu się nawet być prezesem Kord Industries. Whale zawsze charakteryzował się nienawiścią wobec innych, ale także i wobec samego siebie.

Jednocześnie zasugerowano, że w serialu pojawiać mogą się inni superbohaterowie. Co prawda raz jeszcze podkreślono, że BLACK LIGHTNING nie będzie częścią Arrowverse i nie powinno się liczyć na cameo bohaterów znanych z tych produkcji, lecz twórcy bardzo ciepło wypowiadali się chociażby o postaci Statica, którego solowy serial od kilku lat jest w fazach planowania.

Źródło: CBR
--------------------------------------------------------------------------
Na koniec o małych zmianach przy produkcji serialu SUPERGIRL. Ali Adler, współtwórczyni produkcji, postanowiła zrezygnować z pełnionych obowiązków showrunnera i poświęcić się innym projektom realizowanym dla stacji CBS oraz CW. Na swoim stanowisku pozostał Andrew Kreisberg, zaś od trzeciego sezonu dołączą do niego Jessica Queller oraz Robert Rovner. Oboje byli dotąd współproducentami SUPERGIRL, do której to dołączyli w trakcie trwania pierwszego sezonu.

Źródło: Bleeding Cool

1 komentarz:

  1. bily zane to także kolejny smaczek dla fanów superbohaterskich produkcji grał przecież Fantoma w filmie z 1994r

    OdpowiedzUsuń