poniedziałek, 26 czerwca 2017

DC TV Series News #7

Niestety nie mam dobrych wieści - tydzień minął, pokusiłem się nawet o małe opóźnienie najnowszej odsłony tej rubryki, a i tak szczególnie nie ma o czym pisać. Pojawiło się raptem kilka nowych informacji, z których część przynajmniej trzeba traktować z przymrużeniem oka lub jako plotki. Które? Przekonacie się zaglądając do rozwinięcia posta.
Tom Ellis w krótkiej rozmowie z przedstawicielem YouTube'owego kanału DC ujawnił kilka informacji na temat trzeciego sezonu LUCIFERA. Pojawi się w nim zupełnie nowy złoczyńca, który ma testować ludzką stronę głównego bohatera w sposób, w jaki dotąd nie pozwolił sobie nikt inny. W olbrzymim stopniu zaważy to na relacji z Chloe. Istnieje szansa, że powróci Bóg Johnson z ważniejszą rolą. Także i miasto Los Angeles, tak ważne w komiksowym oryginale, odgrywać ma nieco większą rolę niż tło wydarzeń. Ekipa kręcąca serial przenosi się bowiem do Miasta Aniołów i zagości tam wyjątkowo długo. Trzeci sezon LUCIFERA na pewno będzie dłuższy od drugiego i chociaż Bleeding Cool mówi o aż 26 epizodach, osobiście uważam iż ostatecznie stanie na standardowej dla całorocznych produkcji ilości, która wynosi 22-23 odcinki.

LUCIFER powróci na antenę FOXa 2 października.

Źródło: Bleeding Cool
-----------------------------------------------------------------------
Znamy już datę powrotu LUCIFERA, a to oznacza, że FOX ogłosił to samo w stosunku do GOTHAM. Czwarty sezon produkcji pojawi się na antenach 28 września.

Źródło: Bleeding Cool
-----------------------------------------------------------------------
Takie zdjęcie umieścił na swoim Twitterowym koncie Marc Guggenheim. Widzimy na nim strój drugiej serialowej Black Canary, którą była Laurel Lance. Znajduje się on w bazie Arrow Team. Nie wiadomo jednak czego i kogo dokładnie dotyczy ta podpowiedź. W ujawnionej jakiś czas temu, stałej obsadzie najbliższego sezonu znalazły się zarówno Katie Cassidy (Black Siren - zła Laurel z Ziemi-2) jak i Juliana Harkavy (Dinah Drake - trzecia Black Canary). Być może więc twórcy sygnalizują jakiś ważniejszy wątek z udziałem jednej z nich, ale równie dobrze może to być po prostu niewiele znaczący element dekoracji.

Źródło: CBR
-----------------------------------------------------------------------
Bleeding Cool donosi o ogłoszeniu castingu na główne role do serialu TITANS. Ujawniono także opisy ról, o które można się ubiegać i chociaż zmieniono imina i nazwiska, to jednak kontekst jasno wskazuje, że chodzi o Nightwinga, Raven, Starfire oraz Beast Boy'a. Oto one

John Crossland: Male, late 20s-early 30s, Caucasian. Equal parts charm and impenetrability, John is a cop. He has a nice smile, tired eyes and a cool, distant manner. However, when provoked, his eyes are so lethal “they drain a man of every last bit of spleen.” John is haunted by the murder of his family. Unbeknownst to those around him, he is also a vigilante. In the shadows, he fights with the commitment and conviction of an artist, the brutal grace of a dancer. Mentally and physically, he is covered in a map of scars. And though he fights to escape his past, it is often a losing battle…SERIES LEAD
Sarah: Female, Mid teens, Open Ethnicity. Troubled, bullied, often scared but unwilling to show it, Sarah is a loner more comfortable hiding in her hoodie than making friends. Haunted by a dark force inside her, Sarah experiences violent episodes that she cannot understand or control. She is also plagued by recurring nightmares that lead her across the country in search of help…SERIES REGULAR
Casey: Female, 20s, Open ethnicity. Casey is a tall, stunning woman, her beauty so magnificent it’s almost inhuman. Elegant, refined and mysterious, she is on the hunt to discover who is trying to kill her and why. And those after her are in for a surprise because she’s more deadly than anyone they’ve ever encountered…SERIES REGULAR
Jax: Male, Mid-late teens, Open Ethnicity, Asian preferred. Funny and charming, this amateur thief’s humor hides his insecurities and past pain. Not the toughest kid on the streets, he’s learned to survive in the world with his wit and quick-thinking…SERIES REGULAR

Warto zwrócić uwagę na wiek oraz rasę poszukiwanych postaci John Crossland/Dick Grayson ma być wyraźnie starszy od reszty obsady i jako jedyny jest jasno określony jako postać białoskóra. Reszta tego warunku spełniać nie musi (do roli Beast Boy'a preferowany jest ktoś pochodzenia Azjatyckiego, zapewne z naciskiem na okolice Chin lub Japonii) i dlatego już szykuje popcorn na wypadek bólu tyłka "prawdziwych fanów" gdyby okazało się na przykład, że Raven będzie grana przez czarnoskórą aktorkę ;)

Źródło: Bleeding Cool
-----------------------------------------------------------------------
Co powiedzielibyście na piąty sezon LOIS & CLARK: THE NEW ADVENTURES OF SUPERMAN? Dean Cain twierdzi, że bardzo by tego chciał. Popularny w latach dziewięćdziesiątych serial został skasowany po czterech sezonach z powodu tego, że grająca Lois Lane Teri Hatcher zaszła w ciążę i z tego powodu nie mogła wywiązać się z terminów. Ponieważ nie były to czasy, gdy ciążowy brzuszek można było łatwo ukryć dzięki efektom specjalnym, jak miało to miejsce chociażby w przypadku Gal Gadot w niektórych ujęciach WONDER WOMAN, a producenci nie chcieli zmieniać aktorki, cały serial został zakończony cliffhangerem.

Cain uważa, że w dobie przywracania znanych produkcji, DC powinno zastanowić się nad tym, czy nie byłoby dobrą ideą dokończyć przerwaną historię, pod postacią krótkiego sezonu lub dwugodzinnego filmu.

No cóż, patrząc na formę Caina z drugiego sezonu SUPERGIRL, uważam iż najpierw musiałby on zrzucić dobrych kilkanaście kilo, jeśli miałby myśleć o ponownym wcieleniu się w postać Supermana, nawet znacznie starszego i na superbohaterskiej emeryturze.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz