czwartek, 18 czerwca 2015

Aquaman i Flash gościnnie w BATMAN V SUPERMAN?

To prawdopodobne. Poniższa informacja nie została potwierdzona, więc możemy ją traktować jako ewentualny spoiler. W razie czego, omińcie poniższy akapit i zapoznajcie się z growo-serialowymi wieściami.

Akcja SUICIDE SQUAD ma się dziać pomiędzy CZŁOWIEKIEM ZE STALI a BVS.
Podobno w BVS Mroczny Rycerz do filmowych materiałów LexCorp/Cadmus i widzi nagranie z Flashem (w tej roli Ezra Miller), który zapobiega rabunkowi. Z kolei Aquaman (Jason Momoa) jest więziony w szklanej komorze i w scenie, którą zobaczymy uderza pięścią w ścianę swego szklanego więzienia.

Kilka dni przed premierą gry ARKHAM KNIGHT, WB Games wycofało ze sprzedaży Batmobile Edition. Ta wersja, kosztująca bagatela 200 dolarów miała wyglądać tak:
Problemem okazał się jakość statuetki. Ci, którzy zamówili tę edycję w preorderze dostaną zwrot kosztów plus New 52 skin pack (Batman, Nightwing i Robin). Szczegóły.

22 września w USA na Blu-ray i DVD:
W 3 godzinnych materiałach dodatkowych znajdziemy: usunięte sceny, gagi z planu, komentarze audio, kręcenie scen. Pełna zawartość - klik.

Scenariusz 1 odcinka 4 sezonu ARROW jest już gotowy:

Damex

1 komentarz:

  1. We wszystkich podanych informacjach cały czas cicho jest na temat Zielonej latarni, która także miała pojawić się, pozostaje czekać :)

    OdpowiedzUsuń