sobota, 27 czerwca 2015

Ruszył wrześniowy preorder na ATOM Comics

Przedwczoraj ruszył najnowszy, wrześniowy preorder na ATOM Comics. To oznacza iż najwyższa pora, abyśmy polecili Wam rzeczy, które powinny zwrócić Waszą uwagę. Jak każdego miesiąca tak i teraz wcale nie ma tego tak mało.

Zacznijmy od zeszytów. Część z nich we wrześniu będzie posiadać specjalną wersję okładkową, celebrującą obchody 75-lecia powstania Zielonych Latarni, a konkretnie pierwszego z nich - Alana Scotta. Być może spośród nich wybierzecie jakąś, która Wam się wyjątkowo spodoba.

Są w ofercie DC komiksy, których polecać właściwie nie trzeba (jak np. SECRET SIX). Ale są też takie, których wsparcia od Was po prostu wymagamy. To serie mniej znane i popularne, a często znacznie lepsze niż ich bardziej znani towarzysze. Tym razem polecamy kupno kolejnych zeszytów GOTHAM ACADEMY, GOTHAM BY MIDNIGHT, przeuroczego BIZARRO, WE ARE... ROBIN, trzymającego w napięciu OMEGA MEN, indie DR. FATE oraz zaskakująco dobrej BLACK CANARY.

Przejdźmy do wydań zbiorczych. Wrzesień to przede wszystkim premiera trejdów z mini seriami ukazującymi się podczas CONVERGENCE. Będzie ich aż osiem, pogrupowane okresami z których pochodziły dane postacie. Co jeszcze przykuwa uwagę? Siódmy tom BATMAN AND ROBIN zbierający historię Robin Rises, a także TEEN TITANS: EARTH ONE w wersji z miękką okładką. Fani przygód Mrocznego Rycerza ze starego DCU z pewnością ucieszą się z wydania BATMAN: WAR GAMES w nowej, poszerzonej wersji, a także z BATMAN: THE ROAD TO NO MANS LAND, czyli po raz pierwszy zapowiedzianego łącznika pomiędzy klasycznymi historiami Cataclysm oraz No Man's Land. Kolejna klasyczna seria doczekała się reedycji, tym razem jest to BIRDS OF PREY. Z nowszych tytułów, dostaniemy 3 tom SECRET SIX - jeśli nie macie poprzednich wydań, to jest to must have. Wielbicieli bat-złoczyńców czeka nie lada gratka - zbiór najlepszych historii z TWO-FACEM. A jeśli dysponujecie większym budżetem, to będzie dostępny zbiór z okazji 75-lecia CATWOMAN, tom pierwszych bat-historii - BATMAN THE GOLDEN AGE OMNIBUS oraz wyjątkowa edycja BLACKEST NIGHT UNWRAPPED, która pozwoli podziwiać ilustracje Ivana Reisa w pełnej krasie.

Co słychać w Vertigo? Otóż wygląda na to że we wrześniu doczekamy się wreszcie zakończenia SANDMAN: OVERTURE. Ukazać ma się nie tylko finałowy zeszyt, ale także od razu wersja deluxe HC. Skusicie się? Fanów bardzo dobrego superhero zachęcamy także do sięgnięcia po kolejny tom ASTRO CITY.

Fani figurek już powinni szykować miejsce na półkach na wyjątkowy zestaw BATMAN MASK OF THE PHANTASM ACTION FIGURE 2 PACK.

I wreszcie coś dla serialowych maniaków. Miesiąc temu można było nabyć odznakę policjanta ze Star City, tym razem w ofercie pojawił się podobny gadżet, skierowany szczególnie do widowni serialu ARROW.

Pamiętajcie że jeśli przy składaniu zamówienia użyjecie specjalnego kodu "Joker", otrzymacie 5% rabatu na oryginalne wydania komiksów z DC Comics. Promocja jednak nie dotyczy pozycji opublikowanych po Polsku oraz tych, które aktualnie znajdują się w dowolnej innej promocji.

1 komentarz:

  1. Skusze się chyba tylko na TEEN TITANS EARTH ONE i zastanawiam się nad JUSTICE LEAGE A LEAGUE OF ONE :D

    OdpowiedzUsuń