czwartek, 25 czerwca 2015

ARKHAM KNIGHT ma kłopoty, a seriale mają daty premier

BATMAN: ARKHAM KNIGHT miało swą premierę 23 czerwca. Już dzień później zawieszono sprzedaż wersji na PC. Powodem były setki negatywnych recenzji, w których słowo "katastrofa" pojawiało się niejednokrotnie. Ta wersja gry okazała się mieć od groma błędów, czasem wręcz uniemożliwiających normalną rozgrywkę. Trwają prace nad pozbyciem się uchybień i przygotowaniem takiej wersji gry, która rzeczywiście będzie godnym zwieńczeniem serii. Szczegóły.

Finałowy zwiastun i plakat gry:

 
DC'S LEGENDS OF TOMORROW ma już swojego showrunnera. Pieczę nad serialem sprawował będzie Phil Klemmer, który będzie takie jednym z producentów wykonawczych. Serial wystartuje w 2016 roku.

Za to już w jesienią powróci THE FLASH. Premiera 1 odcinka 2 sezonu nastąpi  6 października. Tego samego dnia rozpocznie się również 2 seria IZOMBIE. 4 sezon ARROW będzie zaś miał premierą dzień później. Akcja 4 serii dzieje się 5-6 miesięcy po zakończeniu poprzedniej.

Aktor James Frain dołączy do obsady 2 sezonu GOTHAM. Ma tam wcielić się w postać Theo Galavana. Jest on bogatym przedsiębiorcą i ma siostrę bliźniaczkę Theę (w komiksach znaną jako Tigress). Pod płaszczykiem ratowania miasta, chce by opętał je chaos. Działania rodzeństwa mają doprowadzić do powstania nowych złoczyńców oraz zniszczenia starych. Nie podano jeszcze, kto wcieli się w Theę. 2 sezon GOTHAM rozpocznie się 21 września.

Klip z JL: GODS AND MONSTERS:

Damex

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza