poniedziałek, 8 czerwca 2015

Na małych i dużych ekranach

Fani mieli nadzieję, że pomimo czerwonego światła od NBC serial CONSTANTINE będzie kontynuowany na antenie innej stacji. Tę nadzieję podzielali twórcy serialu i grający w nim aktorzy. Niestety, ta nadzieja umarła. Serial nie znalazł bezpiecznej przystani gdzie indziej, kontrakty rozwiązano i raczej już na dobre możemy pożegnać się z tym tytułem. Szczegóły.

Bruce Timm przedstawia zwiastun JUSTICE LEAGUE: GODS & MONSTERS CHRONICLES:


Kolejny materiał z BATMAN: ARKHAM KNIGHT:

Chcielibyście grać Batmanem z FLASHPOINT?
Tutaj szczegóły, jak to zrobić.

Red Hood w akcji:


Deadshot na planie SUICIDE SQUAD - klik.

Mamy newsa dot. Firestroma. Vicror Garber, (profesora Stein) powiedział, że jego "druga połowa" - Ronnie Raymond (grany przez Robbiego Ammela) wystąpi w 1 epizodzie 2 serii THE FLASH. Potem się zobaczy... w spin-ofie DC'S LEGENDS OF TOMORROW Stein będzie postacią regularną, za to Raymond - wg najnowszych wieści - jedynie pojawi się tam gościnnie.

Ekranizacja SANDMANA powoli, ale stabilnie posuwa się do przodu. Ze względu na konstrukcję i głębię tego arcydzieła proces ten jest powolny. Szczegóły.

Dominic Cooper jako Jesse Custer w ekranizacji PREACHER:
Ha! Tego się nie spodziewaliście. Czekamy na bardziej całościowe zdjęcia.

Damex

3 komentarze:

 1. Można już obejrzeć pierwszy odcinek „Justice League: Gods and Monsters Chronicles” pt. „Twisted”, który został udostępniony na YouTube na profilu Machinima.

  https://www.youtube.com/watch?v=tpu6yPAFHrs

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawia mnie czy będą emitować to na jakiejś polskiej stacji. Tak jak kiedyś TAS na polsacie ;)
  Poza tym Harley jest strasznie słodka :3

  OdpowiedzUsuń
 3. obstawiam że constantine wyląduje w Arrow gugenheim chciał tego a skoro serial skasowany to może śmiało po niego sięgnąć bez żadnych obaw i konieczności dogadywania się z inną stacją do kina na razie nie idzie czyli DC nie będzie bruździć :)

  OdpowiedzUsuń