piątek, 19 czerwca 2015

Plotka odnośnie roli Eastwooda i Commona w SUICIDE SQUAD

Nie wiem, czy poniższe informacje (oczywiście nigdzie nie potwierdzone) można traktować jako spoiler. Dla spokoju mego ducha czujcie się ostrzeżeni.
Scott Eastwood od niemal samego początku kojarzony był z rolą Steve’a Trevora. Wszystko zmienił Chris Pine, który według wielu źródeł jest bardzo blisko podpisania umowy, która zagwarantuje mu rolę Trevora. Co zatem zostało dla Eastwooda?

Według serwisu Heroic Hollywood na jednym z kostiumów Eastwooda widać imię i nazwisko bohatera, w którego wciela się Scott, a jest nim Slade Wilson!!!
Akurat Deathstroke od niemal samego początku kojarzony był z filmowym SUICIDE SQUAD i trzeba przyznać, że ta teoria ma duże szanse na powodzenie.
Z kolei Common swego czasu zaznaczył, że przyjdzie mu sportretować mniej znaną postać. Oczywiście fani od samego początku widzieli w nim Johna Stewarta (pokłosie JL: MORTAL), jednak rzeczywistość może okazać się z goła odmienna. Tattooed Man – mówi Wam to coś? Zapewne nie i właśnie w niego ma się wcielić Common. Jak zwykle nieubłagany czas zweryfikuje wszystkie powyższe doniesienia. 
SUICIDE SQUAD trafi do kin 5 sierpnia 2016 roku. B10


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza