piątek, 26 czerwca 2015

Świeżutkie mediowe wieści

Zaczynamy od nowego trailera SUPERGIRL:


Jeffrey Dean Morgan prawdopodobnie wystąpi gościnnie w BATMAN V SUPERMAN. Aktor miałby się wcielić w postać doktora Thomasa Wayne'a.

Tyrese Gibson wciąż chce zagrać Johna Stewarta, a internauci podchwycili pomysł i hurtowo tworzą fanarty. Aktor rozmawiał z Warner Bros., ale plotka głosi, że podczas San Diego Comic Con dowiemy się więcej o nowym filmie GREEN LANTERN.

Joker, Mr. Freeze i Riddler - genezy tych postaci poznamy w 2 sezonie GOTHAM. Złoczyńcy zostali wymienieni w krótkim, oficjalnym opisie kolejnej serii. Młodziutki Bruce Wayne odkryje z kolei pewne sekrety z przeszłości swojego ojca.

Pierwszy odcinek 2 serii THE FLASH będzie zatytułowany The Man Who Saved Central City


Jared Leto wczuwa się w Jokera. Świadczą o tym osobliwe prezenty, jakimi obdarza kolegów z planu SUICIDE SQUAD. Will Smith (Deadshot) dostał list oraz naboje. Margot Robbie (Harley Quinn) otrzymała czarne pudełko zawierające list miłosny i żywego szczura. Zdjęcia do filmu zaczęły się nim Leto stawił się na plan. Chcąc pokazać, że duchem jest z ekipą, wysłał im video z samym sobą jako Jokerem. Do nagrania dołączył martwego jeża...

Damex

5 komentarzy: