sobota, 15 lipca 2017

Co zawierał lipcowy Pixel-Box?

Pudełek dla geeków/nerdów jest ostatnio na rynku bardzo dużo. Począwszy od Nerd Blocków aż do Comic Block. Miesiąc temu Polski odpowiednik pudełek dla geeków z gadżetami zapowiedział na lipiec elektryzujący temat - DC Comics. Zamówiłem najszybciej jak mogłem i dzisiaj pokażę Wam co było w pudełku, które dostałem. Na koniec także małe podsumowanie.

Zdjęcie figurki Wonder Woman w opakowaniu. Było to pierwsze, co wpadło mi w ręce.

Zdjęcie z innymi figurkami.

T-Shirt z fajnym nadrukiem.

Nietrafiony gadżet jak dla mnie. Płaszcz przeciwdeszczowy.

Puzzle 3D.

Batmobil po złożeniu.

Przypinka i naklejka tematyczna.

Na końcu karteczka z pozdrowieniami oraz zawartością paczki.

Szczerze mówiąc, miałem na początku mieszane uczucia co do zawartości pudełka. Koszulka i puzzle najbardziej mi się z tego wszystkiego podobały. Sam z siebie jednak nie kupibymł tych puzzli 3D. Płaszcz przeciwdeszczowy dla mnie nietrafiony. Pewnie dam w prezencie znajomemu. Figurka jest raczej średniej jakości. Plus wolałbym dostać Flasha :( Wzór na koszulce dla mnie sam raz, po za tym jest to najbardziej funkcjonalna z tych rzeczy. Mam nadzieje, że jeśli będzie następne pudełko poświęcone DC, to bez kolejnego płaszcza przeciwdeszczowego. Błagam!!!!!

Maciej Matusz

1 komentarz:

  1. Poniekąd się zgadzam, nie mniej jestem zadowolona, chociaż taki typ ze mnie, któremu niewiele do szczęścia potrzeba. Troszkę razi mnie fakt, że pudełko skupiło się na Trójcy, kiedy wór DC zawiera masę postaci, które na szczyptę miłości zasługują. Jednakże płaszcz z uśmiechem już noszę złożony w plecaku, WW stoi na półce (element turpizmu w tej serii jak najbardziej satysfakcjonuje mój gust, chociaż wyjątkowo razi mnie krzywo położona farba na oku), t-shirt dumnie noszę na piersi, a elegancko złożony Buttmobile pilnuje komiksów. Zawartość można określić na przeciętną, jeśli dla zasady kręcić nosem, lecz wciąż Pixel-box zasługuje na plusa za inicjatywę z tematyką całkowicie skierowaną do fanów DC Universe i niewątpliwie za wybór wzoru na koszulkę. :D

    OdpowiedzUsuń