niedziela, 9 lipca 2017

DC TV Series News #9

Dzisiejsza odsłona naszej blogowej rubryki zbierającej newsy związane z serialami z postaciami DC nie jest zbyt obszerna, lecz wydaje mi się, że jeden z newsów przyprawi Was o szybsze bicie serca i sprawi, że trzeci sezon SUPERGIRL znajdzie się w kręgu Waszych zainteresowań. Jaki? Pamiętacie tę panią?
W pierwszych dwóch sezonach SUPERGIRL w role Alury Zor-El oraz jej siostry bliźniaczki Astry wcielała się Laura Barnanti. Ze względu na inne zobowiązania, nie może ona powtórzyć tej roli w kolejnej serii i dlatego twórcy serialu zdecydowali się zmienić aktorkę. Okazało się, że możliwe jest zatrudnienie Erici Durance, którą z pewnością wiele osób kojarzy przede wszystkim z roli Lois Lane w SMALLVILLE. Aktorka przeniesie się do SUPERGIRL kilka dni po zakończeniu prac na planie serialu "Saving Hope".

Erica Durance dołączyła zatem do coraz dłuższej listy aktorów mających już na koncie udział w produkcjach powiązanych z Supermanem (Dean Cain, Helen Slater, Teri Hatcher oraz Laura Vandervoort) czy innymi postaciami z DC (Lynda Carter).

Źródło: Newsarama
-------------------------------------------------------------------------------
Swego rodzaju tradycją stało się ujawnianie tytułów premierowych odcinków nowych sezonów z dużym wyprzedzeniem. Z reguły tytuły te dają fanom pole do popisu, domysłów oraz snucia rozmaitych teorii. Już teraz widzę po reakcjach w Internecie, że tym razem jest podobnie.

Pierwszy odcinek szóstego sezonu ARROW nosić będzie tytuł "Fallout". Wyspoilerowanie tego, kto awansował do stałej obsady serialu sprawiło jednak, że tutaj wielkiego hype'u nie ma. Co innego z THE FLASH.
Czwarty sezon rozpocznie się od odcinka zatytułowanego "The Flash Reborn" i wśród fanów popularna jest teoria, że przynajmniej przez 2-3 początkowe odcinki sezonu rolę Szkarłatnego Speedstera przejmie Wally West. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się w październiku.

Źródła: Bleeding Cool oraz CBR
-------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem rozpoczęły się prace na planie trzeciego sezonu LEGENDS OF TOMORROW i już wiadomo, że ekipa rozpoczęła od kręcenia drugiego epizodu. Ten nosić ma tytuł "Freakshow" i jest wysoce prawdopodobne, że to w nim wystąpi Billy Zane, zaś ekipa dostosowała się do jego napiętego grafiku.

Źródło: Bleeding Cool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz