niedziela, 30 lipca 2017

DC TV Series News #12

Za nami kolejny tydzień. Na SDCC padło wiele słów i nowych informacji dotyczących nowych sezonów seriali. O części z nich pisałem już z Damianem tydzień temu, dziś czas na kontynuację. Po zakończeniu imprezy nie pojawiło się zbyt wiele nowych newsów, lecz i tak jest o czym czytać. Zapraszam do rozwinięcia posta.

Zaczniemy od ARROW, wokół którego pojawiło się zdecydowanie najwięcej ciekawych informacji.
Deathstroke w wykonaniu Manu Bennetta cieszy się sporym uznaniem fanów. Ucieszyli się oni, gdy powrócił on w finale poprzedniego sezonu i zapowiedziano, że pojawi się także w serii szóstej. Dziś wiemy, że otrzyma on nawet dwa odcinki skoncentrowane przede wszystkim na nim samym. Dowiemy się, co działo się z tą postacią w trakcie jej serialowej nieobecności, a także otrzymamy zestaw flashbacków z jego udziałem. Wygląda więc na to, że w nowym sezonie rola Manu Bennetta będzie większa, niż dotąd można było przypuszczać.

Potwierdzono także, że nowy sezon nie będzie mieć jednego, głównego złego, a aż trzech. Trio te składać będzie się z Anatoly'ego Knyazeva (David Nyki), Richarda Dragona (rola jeszcze nie została obsadzona) oraz nienazwanej wciąż postaci, w którą wcieli się Michael Emerson. Spekuluje się, że zagra on Caydena Jamesa - hakera, założyciela organizacji Helix, która pojawiła się w serii piątej.

Stephen Amell ponadto raz jeszcze potwierdził, że w ARROW nie pojawi się musicalowy odcinek.

Źródła: CBR oraz Bleeding Cool
-------------------------------------------------------------------------------------
Sprzeczne informacje dochodzą z USA na temat udziału Toma Feltona w czwartym sezonie THE FLASH. Jedne źródła informują, że jego rola została mocno ukrócona i ma się on przewijać w produkcji jako postać epizodyczna. Inne zaś twierdzą, że całkowicie odszedł on z produkcji. Jak dotąd twórcy i producenci seriali nie zabrali stanowiska w tej sprawie.

Źródło: Newsarama
-------------------------------------------------------------------------------------
Co nowego w czwartym sezonie GOTHAM? Trailer zdradził nam debiut Scarecrowa. W serialu pojawiali się już członkowie rodziny Crane, lecz tym razem pojawi się już sam ikoniczny przeciwnik Batmana. Nie ujawniono jednak, czy to Jonathan skrywa się pod maską.

Trailer ujawnił także, że Barbara Kean przeżyła w jakiś sposób finał trzeciej serii. Czyżby pogłoski o tym, że stanie się ona serialową wersją Harley Quinn miały swoje uzasadnienie? Niekoniecznie. Potwierdzono, że za jej wskrzeszeniem stać będzie Ra's Al Ghul.

Tak jak Bruce Wayne wykonywać będzie kolejne kroki ku staniu się Mrocznym Rycerzem, tak Selina Kyle coraz mocniej zmieniać będzie się w Catwoman.

Nowy sezon rozpocznie się od przeskoku czasowego. Uwięziony w lodzie Riddler w końcu się uwolni i ponownie stanie się utrapieniem Pingwina. Lecz niekoniecznie w takim sensie, jak możemy się domyślać.

Z kolei producenci serialu zdradzili, że pierwsza połowa nowego sezonu bardzo luźno inspirowana będzie komiksem BATMAN: DŁUGIE HALLOWEEN, zaś druga - BATMAN: ROK PIERWSZY. Premierę nowego sezonu przesunięto ponadto o tydzień. Tym samym pierwszy odcinek wyemitowany zostanie 28 sierpnia.

Źródła: CBR oraz Newsarama
-------------------------------------------------------------------------------------
W trzecim sezonie LEGENDS OF TOMORROW Vixem przyjdzie zmierzyć się ze swoją wnuczką. Ogłoszono bowiem, że w serialu pojawi się Kuasa. Tydzień temu donieśliśmy, że ponownie zagra ją Anika Noni Rose. Dziś już wiemy, że informacja ta nie była potwierdzona, a tak naprawdę w jej rolę wcieli się kto inny - Tracy Ifeachor, znana z serialu "Quantico". 

Postać Kuasy pojawiła się w serialu animowanym VIXEN, który emitowany był przez platformę CW Seed, lecz tam głosu postaci użyczała inna aktorka - właśnie Anika Noni Rose. W animacji tej Kuasa w pewnym momencie ginie, lecz przecież dla podróżników w czasie nie jest to żaden problem.

Źródło: CBR
-------------------------------------------------------------------------------------
Teraz czas na coś, co może oburzyć komiksowych hardkorowców. Jeden z przedstawicieli stacji HBO powiedział w wywiadzie, że w planowanym serialu WATCHMEN "mogą pojawić się wątki, których w komiksie nie było". Nie chciał jednak zdradzać większej ilości szczegółów i poprosił o cierpliwość. Więcej do powiedzenia będzie mieć Damon Lindelof, lecz ten obecnie jest zajęty pracą nad innymi projektami.

Źródło: CBR
-------------------------------------------------------------------------------------
Kiedy w drugim sezonie serialu PREACHER pojawił się Hitler i został pokazany jako częściowo dobry człowiek, tylko wyczekiwałem kontrowersji z tym związanych. Te oczywiście szybko się pojawiły i głos musiał zabrać Seth Rogen. Współtwórca serialu wyjaśnił, że na przykładzie Hitlera chciano pokazać, jak mocno tortury w piekle mogą zmienić nawet najgorszego z ludzi. Wątek ten będzie kontynuowany i serial wkrótce odpowie na takie pytania jak: czy w piekle naprawdę można stać się dobrym oraz czy piekło chce, aby grzesznik stał się dobry?

Rogen zapewnił także, że stacja AMC całkowicie wspiera kreatywną wolność i nie miał żadnych kłopotów z przekonaniem włodarzy stacji do przedstawienia takiego właśnie wizerunku Hitlera.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz