sobota, 22 lipca 2017

DC Movieverse News #97 - wieści z SDCC 2017


Powyżej najnowszy plakat JUSTICE LEAGUE.

Znamy tytuły kolejnych filmów animowanych DC. Po adaptacji komiksu BATMAN: W ŚWIETLE LAMP GAZOWYCH, w 2018 dostaniemy SUICIDE SQUAD: HELL TO PAY. Później,w tym samym roku przyjdzie czas na adaptację kultowej ŚMIERCI SUPERMANA. W 2019 ten film doczeka się sequela w postaci RZĄDÓW SUPERMANÓW.

Wróciła plotka (która wydaje się co raz mniej nieprawdopodobna) mówiąca o tym, że Warner Bros. może wprowadzić nowego aktora w miejsca Bena Afflecka. Co więcej, mówi się o podmianie nawet już po JUSTICE LEAGUE.

Mówi się, że scenariuszem solowego filmu z Batmanem zajmie się Mark Bomback.

Geoff Johns zaczął pisać scenariusz do sequela WONDER WOMAN.

Nowa plotka traktuje za to o możliwym spin-offie SUCIDE SQUAD. Miałby on przedstawiać starcie Harley Quinn z Jokerem.

Na panelu Warner Bros. pokazano wiele log, w tym: SHAZAM!, SUICIDE SQUAD 2, THE BATMAN (z Affleckiem), JUSTICE LEAGUE DARK, BATGIRL, GREEN LANTERN CORPS (Jordan & Stewart), WONDER WOMAN II i THE FLASH: FLASHPOINT.

Wypowiedź Afflecka zdaje się przeczyć powyższym plotkom o końcu jego bat-kariery i potwierdzać, że zobaczymy go w solowym filmie z Mrocznym Rycerzem. Z drugiej strony, gdyby nawet miało do tego dojść, to takie info przed premierą JUSTICE LEAGUE byłoby dla studia strzałem w kolano. Mając na uwagę podtytuł filmu z Flashem, mogłoby to doprowadzić do zmian w rzeczywistości i pozwolić na podmianę aktorów. Możemy tak gdybać w nieskończoność ;)

Nowy trailer (4 minuty!):

Robin ma się pojawić w filmie BATGIRL.

Prawdopodobnie to Ocean Master, a nie Black Manta będzie głównym złym w AQUAMANIE.

SHAZAM ! ma trafić do kin 2019 roku.

Fim z udziałem Justice League Dark ma mieć tytuł DARK JUSTICE.


Damian "Damex" Maksymowicz

Źródło: CBR, Newsarama, Bleeding Cool

3 komentarze:

 1. Oj nie porwał mnie trailer JL. Mam nadzieję, że będzie jednak tak jak z WW, gdzie po obejrzeniu zwiastunów byłem pełen obaw, jak się później okazało: całkiem niepotrzebnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo, a plakat jest paskudny. Co to ma być? 5-latek przy photoshopie?... :-(

   Usuń
 2. Jak można nie doceniać plakatu JL, jak jest wyraźnie i pięknie inspirowany rysunkami Alexa Rossa. Z jakiej Wy planety jesteście?

  OdpowiedzUsuń