niedziela, 16 lipca 2017

DC TV Series News #10

Po dziesięciu odsłonach nasza najmłodsza rubryka wreszcie doczekała się swojego logo, za które jak zwykle dziękujemy Sebastianowi. Tymczasem dziś newsów znacznie więcej niż ostatnio, lecz różnorodność nie jest zbyt wielka. Skupimy się bowiem przede wszystkim na nowych sezonach ARROW oraz THE FLASH. To wszystko jak zawsze w rozwinięciu posta. Uwaga na spoilery!
Tak prezentować się w szóstym sezonie ARROW Juliana Harkavy, która w serialu gra Dinah Drake - trzecią już Black Canary. Pytanie jednak, czy nie powinniśmy mówić na nią Green Canary? ;) Jak dodaje Wendy Mericle - showrunner serialu - postać tę czeka sporo zmian w nadchodzącym sezonie. Dotąd Dinah była członkinią Team Arrow, lecz dość wyraźnie się dystansowała. Moment z finału piątego sezonu, gdy Quentin Lance nazwał ją mianem Czarnego Kanarka, sprawi iż Dinah zacznie zupełnie inaczej patrzeć na swoje nadludzkie zdolności oraz sposoby w jakie może je wykorzystywać. Znacznie mocniej zintegruje się z resztą drużyny.
Stephen Amell w jednym z wywiadów zdradził natomiast, że w kolejnym sezonie powróci Manu Bennett w roli Deathstroke'a i jak to ujął "zobaczymy go w co najmniej kilku odcinkach". Ponadto aktor przyznał, że w najnowszych odcinkach serialu pojawi się także ktoś, kogo nie widzieliśmy od jego pierwszego sezonu. Najprawdopodobniej postać ta odegra ważną rolę we flashbackach, które nadal będą pojawiać się w serialu (chociaż nieregularnie, epizod drugi ma być ich pozbawiony), lecz zmienią swoją formułę.

Źródła: Bleeding Cool oraz CBR
------------------------------------------------------------------------
Jakiś czas temu spekulowało się, że Grant Gustin nie pojawi się w początkowych odcinkach czwartego sezonu THE FLASH, a jego obowiązki jako Szkarłatnego Speedstera przejmie Wally West. Okazuje się, że przynajmniej ta druga część tych domysłów doczeka się realizacji. Z planu wyciekły bowiem takie zdjęcia:
Wiemy też nieco więcej o obsadzie czwartego sezonu THE FLASH. Okazuje się bowiem, że twórcy serialu szukali trójki nowych aktorów. Jedno z nich wcieli się w zasygnalizowanego już Thinkera, który będzie pierwszym głównym przeciwnikiem sezonu, niekorzystającym z dobrodziejstw Speed Force. Kolejną osobą będzie kobieta o pseudonimie "Mechanic", która ma być pomocnicą Thinkera. Najciekawszy jest jednak ostatni nabór castingowy.
Do serialowej Team Flash dołączyć ma bowiem Ralph Dibny, znany bardziej jako Elongated Man. Postać ta wspomniana była w pierwszym sezonie jako jedna z ofiar wybuchu akceleratora cząsteczek. Najwyraźniej jednak już mu się polepszyło, a w serialu ma posiadać i korzystać z mocy rozciągliwości.
Podczas premiery nowej serii THE FLASH powróci Britne Olford jako Pick-A-Boo. Widzieliśmy ją w dwóch odcinkach pierwszego sezonu. Nie wiadomo jednak czy postać ta wróci jako przeciwnik odcinka czy też w jakiejś innej roli.
 
Źródła: CBR, CBR oraz CBR
------------------------------------------------------------------------
I na koniec krótki news dotyczący aktorskiego TITANS. Potwierdzono, że pierwszy sezon tego serialu liczyć będzie trzynaście odcinków. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na nowinki castingowe oraz dokładniejszą datę premiery.

Źródło: CBR

1 komentarz:

  1. produkcja titans ma ruszać pod koniec sierpnia czy w połowie września więc można oczekiwać wieści z castingu w ciągu miesiąca półtora
    teraz już wiemy kto będzie wyzwaniem dla ekipy VFX w flashu pan rozściągliwy będzie wymagał sporo roboty by nie wyglądał jak plastic man z 1980r ;) najbardziej intryguje postać mechanika czy to wynalazek do tv czy zakamuflowana vilainka z DC ?

    OdpowiedzUsuń