poniedziałek, 3 lipca 2017

DC TV Series News #8

Kolejny tydzień za nami i ponownie obyło się bez naprawdę dużych oraz bardzo ważnych informacji na temat poszczególnych seriali z postaciami należącymi do DC Comics. Wyjątkowo sporo będzie w nich spoilerów, o czym uprzedzamy zanim zajrzycie do rozwinięcia posta.
Podczas niedawnego AwesomeConu aktor Nolan North zdradził, że wraz z resztą ekipy nagrano już dialogi do pięciu odcinków przygotowywanego i długo wyczekiwanego sezonu serialu animowanego YOUNG JUSTICE. Jako, że informacja ta liczy już sobie nieco ponad tydzień, możemy spokojnie przypuszczać, że liczba ta już nieco wzrosła.

Nolan North podkłada głos postaci Superboy'a.

Źródło: CBR
-------------------------------------------------------------------------
Pojawiają się kolejne informacje na temat szóstego sezonu ARROW. Jak zdradził sam Steven Amell, widzowie w najnowszych odcinkach będą mogli spodziewać się zupełnie nowej relacji między Oliverem i Williamem. Dotąd wiedzieliśmy, że chłopak jest zafascynowany Green Arrowem,lecz w finale piątej serii przekonał się na własne oczy, że jego ulubionym bohaterem jest jego ojciec. Ich więź dzięki temu stanie się znacznie mocniejsza i stanowić będzie dla Olliego kolejny impuls do tego, by stać się możliwie jak najlepszym człowiekiem.

ARROW z nowym sezonem powróci jesienią.

Źródło: CBR
-------------------------------------------------------------------------
W finale trzeciego sezonu IZOMBIE doszło do interesującej rzeczy - świat dowiedział się o istnieniu zombie, których populacja w Seattle drastycznie wzrosła w momencie, gdy szefostwo firmy Fillmore-Graves skaziło wirusem szczepionki przeciw groźnej chorobie. Rob Thomas udzielił wywiadu serwisowi CBR, w którym udzielił kilku informacji na temat planów dotyczących kolejnego sezonu.

Seattle w kolejnych odcinkach będzie przypominało Gotham z NO MAN'S LAND - zostanie otoczone szczelnym kordonem wojsk amerykańskich i niejako pozostawione same sobie. Wewnątrz sytuacja nie będzie jednak aż nadto dziwna, chociaż różnice będą dostrzegalne. Chase Graves i jego firma zajmować się ma badaniem przestępstw popełnianych przez zombie, zaś policja - przez ludzi. Oczywiście będzie dochodziło do sytuacji, w których jedni mogą wchodzić w paradę drugim. Liv kontynuować będzie pracę w biurze koronera, zaś serial utrzyma swój proceduralny charakter. Niestety, mocno popsuje się jej relacja z Majorem, który bezgranicznie ufa Gravesowi.

Ravi nie umrze, ale odczuje mocno efekty uboczne swojej decyzji z finału trzeciego sezonu.. Więcej Thomas na jego temat nie zdradził.

Z kolei Dale Bozzio zostanie w serialu na dłużej. Ze względu na to, że nie może ona jako zombie opuścić Seattle, przyjmie się do pracy w policji. Technicznie rzecz ujmując, zostanie nową szefową Clive'a.

Źródło: CBR
-------------------------------------------------------------------------
Barry Allen znajduje się w Speed Force, więc Central City zostało bez Flasha. Czy nowym Szkarłatnym Speedsterem zostanie Wally West? Keiynan Lonsdale zdradził, że nic takiego nie będzie miało miejsca, zaś jego postać w nowej serii wciąż będzie uczyć się lepszego wykorzystywania swoich mocy. Zdaniem aktora Wally'ego czeka wiele przeciwności losu i chociaż nie zdradził zbyt wielu szczegółów, już teraz można przypuszczać, że może się z tym wiązać sporo dramy.

Zwłaszcza, że swoje trzy grosze dorzuciła Candice Patton. Zapowiedziała ona, że w nowym sezonie Iris West odgrywać będzie znacznie większą rolę, a jej postać... przeżywać będzie dramat. Nowy sezon THE FLASH ma rozpocząć się pół roku po finale trzeciej serii i zobaczymy Iris radzącą sobie z utratą miłości swojego życia. Dziewczyna ma być bardziej twarda, posępna i bezpośrednia.

Jakby tych dramatów było mało, Patton zdobyła nagrodę Saturna w kategorii "Najlepsza aktorka drugoplanowa", co oznacza, że w Stanach musi być naprawdę duża tragedia jeśli o to chodzi ;)

Źródła: Comicbook oraz Comicbook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz