poniedziałek, 1 lutego 2016

Arrowverse News #16


W szesnastej odsłonie Arrowverse News można spodziewać się: sporej ilości zwiastunów w towarzystwie newsów castingowych i doniesień na temat przyszłości DC'S LEGENDS OF TOMORROW.

Zacznijmy więc od clou dzisiejszej kolumny - trailerów.

Promo odcinka 4x12 ARROW Unchained:

Promo czwartego sezonu ARROW:

Extender trailer odcinka 1x03 DC'S LEGENDS OF TOMORROW Blood Ties:

Promo odcinka 2x12 THE FLASH Fast Lane:


Kończąc temat zwiastunów - nowy plakat DC'S LEGENDS OF TOMORROW:
DC's Legends of Tomorrow

CW umieściło na swoim Twitterze obrazkową zagadkę polegającą na nałożeniu filtrów na obrazek i dowiedzeniu się, co reprezentują. Oto rozwiązania:

MaHunkel LOT

Pierwszy obrazek przedstawia Ma Hunkel. Była ona superbohaterką znaną jako Red Tornado w komiksach z Golden Age. Jej cechą charakterystyczną był garnek - taki, jak na zdjęciu. Z czasem stała się kimś w rodzaju gospodyni w siedzibie JSA. W New 52 była młodsza, ale nadal nosiła hełm w celu ukrycia swej tożsamości.

Hourman LOT

Hourman to Rex Tyler, twórca substancji Miraclo, która dawała mu supersiłę i superszybkość dokładnie na godzinę. Syn Rexa - Rick - w końcu przejął rolę ojca. Klepsydra widoczna na zdjęciu powyżej reprezentuje naszyjnik (noszony zarówno przez ojca, jak i syna), który zawierał tachiony, co pozwalało im przewidywać przyszłość.

Obydwa artefakty znajdowały się na Waveriderze, statku Ripa Huntera. Nie wiadomo, czy są to jedynie easter-eggi do uniwersum DC, czy też te postacie pojawią się w serialu.

Stephen Amell wystąpi w 6. epizodzie LEGENDS OF TOMORROW jako wersja Green Arrowa z roku 2046. Będzie ona nawiązywała do legendarnego komiksu Franka Millera POWRÓT MROCZNEGO RYCERZA. Oliver będzie pozbawiony ręki i będzie nosił charakterystyczną bródkę. W odcinku zostanie również wprowadzony Connor Hawke, w komiksach syn i następca Olivera. Jego serialowa wersja nie będzie spokrewniona z Oliverem.

O tym, że do THE FLASH dołączy kolejna speedsterka i kim ona będzie, mówiłem w Arrowverse News #10. Poinformowano, że w rolę Trajectory wcieli się Allison Paige. Zadebiutuje ona pod koniec lutego lub na początku marca.

Wywiady z obsadą THE FLASH:
 

Źródła: ComicBook, CBR, Newsarama, Bleeding Cool

Radosław "Radziu" Szalek

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza