piątek, 5 lutego 2016

Rozwiązanie dziwacznego konkursu

Co tu dużo pisać, jesteśmy zawiedzeni. Tylko trzy osoby zdecydowały się wziąć udział w naszym dziwacznym konkursie. Zadanie za trudne? Chyba nie. Kiepskie nagrody? Wątpliwe, wszak to dwie bardzo wysoko oceniane pozycje. Nie wiemy dlaczego stało się tak, że konkurs nie przyciągnął wielu uczestników, ale nie będziemy się już dłużej nad tym rozwodzić. Czas ogłosić zwycięzcę.
Przypominamy, że Wasze zadanie polegało na wskazaniu dziwacznej supermocy, której za żadne skarby nie chcielibyście mieć. Jedna osoba wskazała umiejętność wygrywania wszystkich konkursów (sprytne, sprytne, ale zabrakło nam szerszego uzasadnienia ;), zaś kolejna - zdolność nadprodukcji flegmy. My jednak postanowiliśmy nagrodzić taką oto odpowiedź.

"Moc, jakiej na pewno nie chciałbym posiadać, to ŁUPIEŻOPATIA, czyli zdolność do odbierania wrażeń sensorycznych z pozostawionych przez siebie płatków łupieżu. To byłby koszmar - widzieć i słyszeć wszystko, co dzieje się w zasięgu porozrzucanych wszędzie dookoła MILIONÓW kawałków złuszczonego naskórka. To gorsze nawet niż zdolność czytania w myślach, bo człowiek non-stop odbierałby kompletnie bezużyteczne sygnały dźwiękowe i wizualne ze wszystkich miejsc, które odwiedził w ostatnim czasie - od tego można by zwariować, bo przypominałoby to patrzenie się i słuchanie pierdyliarda drących się na cały regulator telewizorów naraz. Jasne, zdolność ta przydałaby się do pracy w jakiejś agencji szpiegowskiej, ale dla zwykłego, szarego człowieka byłaby istnym utrapieniem. Użytkownik tej mocy szybko poznałby wszystkie najmroczniejsze sekrety swoich bliskich, może nawet zobaczyłby swoich własnych rodzonych rodziców uprawiających seks, a to już zawał murowany ;00!

A, i łupieżopatia to mój własny pomysł, chyba taka moc nigdzie dotąd się nie pojawiła (mam nadzieję), więc ol rajt rezerwet i w ogóle :D"

Autorem tego nietypowego, chociaż z pewnością inspirowanego komiksem "Chew", pomysłu jest Michał Jachimek i to właśnie do niego powędrują widoczne na powyższym zdjęciu nagrody. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za podjęty wysiłek:)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza