wtorek, 16 lutego 2016

DC Movieverse News #53

Nowe promocyjne zdjęcie z BVS z jakże chwytliwym hasłem.

The bat is dead. Bury it.


Teraz dwa małe spoilery z BVS (oczywiście jeżeli okażą się prawdą). Małe, bowiem mówiono o nich już od dosyć dawna i nie powinny być wielkim szokiem dla wielu z Was.

Otóż jedna z figurek zaprezentowanych podczas Toy Fair wygląda tak...  


Rzeczona figurka wyjątkowo jednoznacznie sugeruje, iż Lex nie tylko straci włosy (żadne novum), ale i trafi na koniec filmu za kratki. Skoro tak, to informacje o pojawieniu się Luthora w SUICIDE SQUAD nabierają znacznie większego sensu. 

Kogo miałaby zagrać Jena Malone w BVS? Tego właśnie tyczy się drugi spoiler, albowiem według pewnego francuskiego magazynu wcieli się ona w Batgirl. Oto dowód. 


Plotka na temat obsadzenia roli Hala Jordana. Podobno jednym z najpoważniejszych kandydatów jest Dan Amboyer. Przyznam się, że Dan jest dla mnie anonimową postacią, ale takie rozwiązanie może mieć swoje pozytywne strony. Iluż bowiem znanych aktorów można zatrudnić w jednym filmie?


21 lutego podczas programu Good Morning America ma mieć miejsce bardzo ważne obwieszczenie, dotyczące DAWN OF JUSTICE. Trudno odgadnąć cóż to może być, skoro sam film pojawi się w kinach za nieco ponad miesiąc. Finałowy zwiastun już za nami, czyżby zatem ujawniono jakąś tajemniczą postać?

Jeszcze dwa ujęcia z BVS, tym razem na pomnik eSa i Wayne w ruinach swego budynku.
Fanów NBA oraz serialu TEEN TITNAS GO! (czyli mnie) ucieszy gościnny występ Lebrona Jamesa w TT. Poniżej zapowiedź tego wydarzenia. W drugiej połowie serialu GOTHAM (sezon numer dwa) pojawi się Azrael i to jest pewnik. Jednak John Stephens (producent wykonawczy) przyznał, że sposób, w jaki zostanie on sprowadzany do Gotham, będzie odbiegać od tego, co znamy z komiksów. Na pewno zachowa on wiele ze swoich znaków rozpoznawczych, ale nie ominą go również zmiany (wiadomo, rynek telewizyjno-filmowy rządzi się swoimi odmiennymi prawami). Zobaczymy, jak bardzo zepsują tę fantastyczną postać. Obym się jednak mylił. 


BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE na plakacie propagującym wersję Imax:Źródło: CBR, CBM

B10

1 komentarz:

  1. Dla mnie obsadzenie nieznanego aktora w głównej roli wielkiego widowiska to świetny wybór. Popatrzmy, jak dobrze wpłynęło to na Star Wars ;). A i Marvel parę razy zrobił coś podobnego, obsadzając np. Hemswortha w roli Thora.

    OdpowiedzUsuń