sobota, 30 lipca 2016

Ruszył sierpniowy preorder na ATOM Comics

Na Atom Comics wystartował już sierpniowy preorder, z pozycjami zapowiedzianymi na październik 2016. Jak co miesiąc, przygotowałem dla Was listę polecanych pozycji z DC Comics.
-Pierwsze numery regularnych serii BATMAN BEYOND #1 i TEEN TITANS #1
-Spotkanie dwóch Wallych Westów w THE FLASH #9
-Gotycki romans w nowej mini serii DEADMAN: DARK MANSION OF FORBIDDEN LOVE #1
-Crossover dzieciństwa: HE MAN/THUNDERCATS #1
-Ekskluzywne wydanie one-shotu, który zapoczątkował "odrodzenie": DC UNIVERSE: REBIRTH #1 DELUXE EDITION HC
-Nowe serie z imprintu Young Animal: CAVE CARSON HAS A CYBERNETIC EYE #1 i SHADE THE CHANGING GIRL #1
 
Wydania zbiorcze: kompletne wydanie serii autorstwa Lee Bermejo w THE COMPLETE SUICIDERS: THE BIG SHAKE, klasyczne ROBIN VOL. 3: SOLO (przesunięte z przeszłego preordera), kolejny tom znakomitej serii GOTHAM ACADEMY VOL. 3: YEARBOOK i zbiór między-wydawniczych crossoverów DC/DARK HORSE: JUSTICE LEAGUE VOL. 1.
Spośród gadżetów, wyróżniają się dwie statuetki: BATMAN BLACK AND WHITE BY JASON FABOK STATUE i - dla tych o grubych portfelach - DC DESIGNER SERIES: SUPERMAN AND LOIS LANE BY GARY FRANK STATUE.
Pamiętajcie, że jeśli przy składaniu zamówienia użyjecie specjalnego kodu "Flash", otrzymacie 5% rabatu na oryginalne wydania komiksów z DC Comics. Promocja jednak nie dotyczy pozycji opublikowanych po polsku oraz tych, które aktualnie znajdują się w dowolnej innej promocji.

1 komentarz:

  1. Tak się zastanawiam od dłuższego czasu, czy Batman Beyond jest cokolwiek wart? Czy, czas i miejsce akcji uznawane jest za else world? Czy komiks ma dużo w spólnego z kreskówką? Ktoś, kto czytał jakąś serię mógłby coś napisać? Z góry dzięki.

    OdpowiedzUsuń