poniedziałek, 25 lipca 2016

SDCC 2016: DC Movieverse #71

Przegląd newsów filmowych i growych związanych z SDCC.

KILLING JOKE doczekał się kontrowersyjnej sceny erotycznej Bruce + Barbara. 
Brian Azzarello, scenarzysta filmu oraz Sam Liu reżyser, tłumaczą, że chcieli dodać historii kontrowersyjności, a sama Barbara jest pokazana jako postać silna emocjonalnie i podejmująca za siebie decyzje.

Nowy plakat LEGO BATMAN:

Twórcy o JL ACTION.

Will Beall (GANGSTER SQUAD) pomoże przy pracach nad AQUAMANEM.

Affleck już oficialnie reżhyserem BATMANA.

Henry Cavill ponownie rozbawia swoim poczuciem humoru, przechadzając się po festiwalu w masce V.
https://www.instagram.com/p/BIOPGG6AXgc/

Origin Harley ma być bardzo podobny do tego z BATMAN TAS. W międzyczasie Cara Delevingne (Enchantress) chwali scenariusz i dużą role, jaką w fabule odgrywają postacie kobiece.

SUICIDE SQUAD Behind The Scenes (potencjalne spoilery):

Harley Quinn na okładce magazynu EMPIRE:
A tu Joker:
 
Dla filmu został przygotowany klasyczny już strój Harley, będziemy mogli go zobaczyć w kilku scenach, podczas seansu. Ciekawskich odsyłam (zdjęcia) tutaj.

Masa nowych scen z SUICIDE SQUAD:
Nowe loga:Co będzie się działo w 3 sezonie IZOMBIE? (MOŻLIWE SPOILERY):
Liv będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie konfliktu się opowie. Koniec sekretów, wszyscy bliscy Liv będą zdawać sobie sprawę z tego, że jest zombie. Serial zmieni trochę budowę fabuły. W jednym odcinku Liv oraz Clive będą rozwiązywać zagadkę zbrodni, natomiast w kolejnym sprawę przejmie Peyto. Możemy spodziewać się więcej backstory Clive'a i Raviego, powróci ojciec Blaine'a.

Trailer drugiej połowy 1 sezonu KAZNODZIEI:

Trochę LUCIFERA:

I GOTHAM (a w nim Talon):

INJUSTICE 2 ma dużo bardziej skupić się na historii i przedstawieniu wydarzeń w filmowy sposób niż robiła to pierwsza część. Supergirl odegra znaczącą role w konflikcie. Na Ziemi pojawiła się miedzy 1 a 2 częścią gry. Postać dostanie też całkowicie nowy origin Na pewno będziemy mogli wcielić się w Grodda, Atrocitusa oraz Blue Beetle (Jaime Reyes). Mają pojawić się również członkowie SuicideSquad oraz istnieje duża szansa na Zooma, oraz Static Shocka. Bohaterowie MORTALCOMBAT również będą dostępni (prawdopodobnie w formie DLC) nie będzie wśród nich jednak Scorpiona. Wiele postaci będzie dostępnych dzięki użyciu przedmiotów na przykład grając Supergirl możemy ją "przemienić" w Powergirl. Twórcy zażartowali, że ich wybór był ograniczony, ponieważ Tom Tylor zabił całą masę postaci w komiksie. Nie pojawi się opcja tag team, a dla graczy pecetowych przygotowany zostanie port gry. Podobnie jak poprzednio w drugą część również będziemy mogli zagrać na telefonach.

Trailer z Wonder Woman i Blue Beetlem:


Olaf

Źródło: CBR, Bleeding Cool

1 komentarz:

  1. "Brian Azzarello, scenarzysta filmu oraz Sam Liu reżyser, tłumaczą, że chcieli dodać historii kontrowersyjności, a sama Barbara jest pokazana jako postać silna emocjonalnie i podejmująca za siebie decyzje."
    Jesteście pewni, że to przetłumaczyliście dobrze? Azzarello zapewne chodziło o "silnie emocjonalną" bo "silna emocjonalnie" to ostatnie, co do niej w tej filmie pasuje ;)

    OdpowiedzUsuń