poniedziałek, 25 lipca 2016

SDCC 2016: VertigoW drugim arcu LUCYFERA akcja przeniesie się na dłuższy czas do piekła, gdzie odbędzie się walka o tron tego królestwa.

CLEAN ROOM to komiks o praniu mózgów. Astrid ma pod kontrolą najgroźniejszą, najbardziej przerażającą „bestię”, o jakiej kiedykolwiek pomyśleliście. Celem kobiety jest posiąść największe sekrety innych ludzi.

W najbliższym czasie na łamach UNFOLLOW zginie jedna z lubianych przez czytelników postaci. Seria jest brutalna, ale w większości stanowi odzwierciedlenie dzisiejszej rzeczywistości. Jest zainteresowanie, aby komiks ten przenieść na mały ekran.

Jednym z bohaterów drugiego arcu SUICIDERS, jest były zawodnik tytułowej gry, który po zrujnowanej karierze dąży do krwawej zemsty.

SHERIFF OF BABYLON to nie komiks o nadziei, ale o strachu i przerażających, prawdziwych wydarzeniach. Scenarzysta sam przeżywa każdą odsłonę serii, w której musi wracać do wielu horrorów ze swojej przeszłości.

FROSTBITE opowiada o wydarzeniach, jakie rozgrywają się po nowej epoce lodowcowej. Seria jest jak MAD MAX w wersji na śniegu, albo jak 15:10 DO YUMY wymieszany z SNOWPIERCER. Ludzie płacą spore pieniądze za ucieczkę z Meksyku, gdzie wybuchła epidemia, która zamienia ludzi w kostki lodu, tyle że od środka.


Dawid

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz