środa, 24 sierpnia 2016

Arrowverse News #35


Po dwóch wakacyjnych odsłonach przerwy, wracam do kolumny ARROWVERSE NEWS. Tak by Damian (który mimo wszystko również jest współautorem newsa) mógł w tym radosnym dla Niego okresie cieszyć się swoim ślubem (jeszcze raz wszystkiego dobrego!).

W 6. sezonie Arrow wciąż będą pojawiać się retrospekcje, ale przestanie to być standardem. Będą też one pokazane z perspektywy innych postaci niż Oliver Queen. Niewykluczone jest też użycie futurospekcji.

Na tę chwilę nie ma planów wobec Johna Constantine'a.

Zdementowano plotki o wykorzystaniu Batwoman, Oracle i innych postaci z bat-uniwersum.

Krąży plotka, że musicalowy crossover SUPERGIRL i THE FLASH ma wyreżyserować Joss Whedon.

Odcinek SUPERGIRL, który wyreżyseruje Kevin Smith, będzie zatytułowany Supergirl Lives. Smith pracował kiedyś przy niezrealizowanym filmie SUPERMAN LIVES w reż. Tima Burtona.

W dwuczęściowym odcinku THE FLASH akcja przeniesię się do Gorilla City.
Jedna z ważnych postaci w Arrowverse zrobi coming out, związany z orientacją seksualną.

Prezydent stacji CW poinformował, że po dodatku w postaci SUPERGIRL prawie na pewno Arrowverse nie powiększy się już o żaden serial.

Marc Guggenheim dodał na Twitterze zdjęcie...Atoma na koniu w samurajskim stroju ;)


Polecam wywiad na łamach portalu IGN z jednym z producentów wykonawczych. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć wielu informacji na temat kolejnego sezonu THE FLASH, to jest coś dla niego.

5. sezon ARROW będzie polegał na demonach przeszłości dosięgających Olivera (ku zaskoczeniu wszystkich, wcale nie jak w poprzednich czterech...). Protagonista zbierze nowy zespół, będący mieszanką starych członków (Felicity, Curtis) i nowych (Evelyn Sharp, Wild Dog). Postara się zrobić z nich współgrającą całość.

To, że John Diggle odszedł do wojska, nie oznacza, że stracił kontakt z Team Arrow i że nie chcą go z powrotem (scenarzyści wprowadzili jego osobisty wątek w wojsku, gdzie zastanawia się, czy to jego miejsce).

Thea Queen będzie szefową ekipy nowego burmistrza, Olivera. Będzie dobra w życiu politycznym, ma być porównywana z matką, Moirą.

Curtis nie tylko pomaga Drużynie w walce z przestępczością, ale sam staje się nowym superbohaterem o pseudonimie Mr. Terrific. Ma dalej "być Curtisem", nie stanie się nagle badassem.

Mimo obecności na planie, Colton Haynes na razie nie wraca do roli Roya Harpera.

Gwiazda serialu AWKWARD, Ashley Rickards, dołączyła w THE FLASH do zespołu Rogues jako Rosalind "Rosa" Dillon AKA Top. Według opisu postaci "ma moc, by oszołomić innych, zawrócić im w głowie (ang. make people's heads spin)".


W rolę postaci o pseudonimie Human Target (która jest ochroniarzem, mającym moc przyjmowania kształtu innych osób, co wykorzystuje do ochrony tych, na których zostało wydane zlecenie zabójstwa) wcieli się Wil Traval, znany z serialu JESSICA JONES.


Kultowy aktor Dolph Lundgren (ROCKY IV, MASTERS OF THE UNIVERSE, PUNISHER) wcieli się w rolę wielkoluda-badassa, pracującego dla rządu w retrospekcjach Olivera, w Rosji w piątym sezonie ARROW.


Joey King wcieli się w rolę Magenty w serialu THE FLASH. Na swoim Twitterze udostępniła również pierwsze swoje zdjęcie z planu.


Wspólne zdjęcie Melissy Beonist (Kara w SUPERGIRL) i Lyndy Carter (znanej z głównej roli w serialu WONDER WOMAN z 1977 roku, która wcieli się w Panią Prezydent).


Teddy Sears może powrócić jako Black Flash.

Źródła: CBR, Newsarama, IGN

Radosław "Radziu" Szalek i Damian "Damex" Maksymowicz

1 komentarz:

  1. nowe sezony flarrowersum zapowiadają się imponująco byle scenarzyści wszystkiego nie spierniczyli bo skład mają silniejszy od kinówek ;-)

    OdpowiedzUsuń