wtorek, 23 sierpnia 2016

Rozwiązanie konkursu DCManiaka i ATOM Comics


Egzemplarz komiksu Nowe DC Comics Suicide Squad – Oddział Samobójców Tom 1 Nadzorować i karać otrzyma Mateusz Dzięcioł. Gratulujemy!

Zadanie konkursowe było związane jest z najnowszą serią SUICIDE SQUAD z DC REBIRTH. Jej scenarzysta - Rob Williams, zapowiedział, że jedna z tych postaci wkrótce dołączy do drużyny: Doomsday, Mr. Mxyzptlk lub General Zod. Należało napisać, którego z tych 3 przeciwników Supermana chce się zobaczyć w szeregach Squadu i dlaczego.
Mateusz wybrał Mr. Mxyzptlka. A oto jego uzasadnienie:
Ta istota, pomimo swoich niepozornych rozmiarów, naprawdę dała w kość Supermanowi. Poza tym dzięki niej mamy świadomość istnienia różnych wymiarów, co wraz z multiwersum DC daje jeszcze więcej wariantów prowadzenia linii fabularnych. Wreszcie, ten "psotnik", bo tak go roboczo określę, nadaje humoru jego zmaganiom z Człowiekiem ze Stali i w pewien sposób udowadnia Doomsdayowi i Generałowi Zod, że nie tylko potęga fizyczna potrafi spowodować wiele szkód.

Jaki może mieć to wpływ na Task Force X ?
Urozmaicenie i szerszy wachlarz potencjalnych misji. Jednak przede wszystkim chcę zobaczyć, jak Amanda Waller zmusza Mr. Mxyzptlk do wykonania swoich rozkazów :)
Sponsorem nagrody jest ATOM Comics.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz