niedziela, 28 sierpnia 2016

DC Movieverse News #75
Genndy Tartakovsky wraz z Justinem Thompsonem i Scottem Willsem mieli stworzyć animowanego Supermana w ramach inicjatywy DC NATION, jednak zaraz po rozpoczęciu prac zostali odsunięci od projektu. Scott udostępnił grafiki koncepcyjne niedoszłej animacji.

W BATMAN: RETURN OF THE CAPED CRUSADERS, Dynamiczny Duet zmierzy się z kwartetem swoich najdiaboliczniejszych przeciwników - Pingwin, Joker, Człowiek Zagadka i Kobieta Kot. Tym razem czwórka superzłoczyńców połączyła swoje niegodziwe talenty, by stworzyć plan tak nikczemny, że zmusi Batmana i Robina w podróż w kosmos (i z powrotem) tylko po to, by pokonać swoich arcy przeciwników i przywrócić porządek w Gotham. To naprawdę fantastyczna przygoda, która postawi dobro przeciw złu, dobro przeciw dobru oraz zło przeciw złu... i zawierać będzie dwa słowa, które drastycznie przechylą szale zwycięstwa dla jednej ze stron: Promień Replikacyjny. Jasna Tabliczko Mnożenia!


Na Redditcie pojawiła się informacja o toczących negocjacjach nad 3 sezonem YOUNG JUSTICE. Zostały one jednak zdementowane przez twórców kreskówki.

Krąży plotka o pojawieniu się Rogues jako antagonistów w THE FLASH.

Sprawy z JUSTICE LEAGUE DARK poszły naprzód. Aktualnie reżyserią filmu ma zająć się Doug Liman, który porzucił dla tego projektu film o Gambicie a nazwa zmieniła się na DARK UNIVERSE.

Zdjęcie z wyciętej sceny z SUICIDE SQUAD sugeruje jej inny ton niż w wersji kinowej i zgadza się z nieoficjalnie udostępnioną listą scen wyciętych.

W nowym sezonie iZombie Ravi odkryje przepis na uczynienie wizji, które towarzyszą zjadaniu mózgów bardziej intensywnymi i dłuższymi.

Znany z JESSICA JONES Kieran Mulcare pojawi się w GOTHAM.

Śmiech, który słyszeliśmy w finale sezonu 2 należał do Jeromego.

Serialową Alice zagra Naian Gonzalez Norvind, a sama postać ma być siostrą Kapelusznik, posiadającą jeszcze nieujawnione potężne zdolności.

O tym, jak się sprawy mają za kulisami GOTHAM klik.

Trailer LUCIFERA.

Henry Cavill przyłapany przez fanów w pewnym zielonym podkoszulku.


Źródło: CBR, CB, Newsrama, Bleeding Cool, IGN,
Olaf

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz