piątek, 19 sierpnia 2016

DC Movieverse News #74


Każdy wie, że gdy o Gacku mowa to "West" rymuje się z "best" i tak oto Adam West, Burt Ward oraz Julie Newmar powrócą do ról Batmana, Robina oraz Catwoman w animacji BATMAN: RETURN OF THE CAPED CRUSADERS.
Premiera cyfrowa to 11 października a Blu-ray 1 listopada.

David Ayer potwierdził wycięcie backstory Slipknota, co wcześniej podawały nieoficjalne źródła. Nie ujawnił jednak, co zwierały wycięte sceny.

Doczekamy się filmowego Supermana w czerni i bieli? Tak wskazuje zdjęcie udostępnione przez odtwórcę tej roli, Henry'ego Cavilla.

Pewna osoba udostępniła prywatne zdjęcie z planu filmowego.
Może ono sugerować klasyczny loczek Supermana w JUSTICE LEAGUE jak twierdzą jedni lub mogły być zrobione na planie BvS jak twierdzą drudzy (jestem za drugimi).

Warner Bros chce przedstawić Cyborga szerszej publiczności przed jego solowym filmem, dzięki czemu ma wystąpić nie tylko w JUSTICE LEAGUE, ale i w FLASH.

Na oficjalnym Twiterze filmu JUSTICE LEAGUE  dodano gify prezentujące każdego z bohaterów. Niestety to ich stworzenia wykorzystano jednie materiał znany z trailera klik.
3 sezon GOTHAM ma stworzyć możliwość powrotu Jeroma w sezonie 4. Oprócz tego fani dostaną więcej odwołań do wszelakich wersji Jokera.

Vicky Vale czeka miłosny wątek z Jimem Gordonem oraz utrudnianie pracy policji z Gotham.

Wiele osób będzie chciało kontrolować postać, która pojawiła się w ostatnich sekundach finału sezonu 2. Ponadto tajemniczy nieznajomy posłuży do rozwoju postaci Bruce'a.

Za postarzenie Ivy będzie odpowiadał jeden z uciekinierów z Indian Hill, który ma moc... postarzania ludzi. Czasami używa jej do zabijania, czasami do ratowania scenarzystów.

Niedawno ogłoszono sequel STRACONYCH CHŁOPCÓW w postaci komiksu od Vertigo, natomiast teraz do produktów, które rozbudują klasyka z lat 80 dołączy serial od CW którego tworzeniem zajmie się m. in. Rob Thomas (IZOMBIE). Każdy sezon ma rozgrywać się w innej dekadzie, zaczynając od roku 1967 w San Francisco

Twórca i producent wykonawczy, Ben Queen, opuszcza POWERLESS, tym samym serial traci showrunnera.

Harley i Deadshot w nowej zapowiedzi INJUSTICE 2.


Zajawka BATMAN ARKHAM VR

Źródło: CBR, CB, Newsrama, IGN, Bleeding cool,
Olaf

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz