niedziela, 14 sierpnia 2016

DC Movieverse News #73
Pomimo tego, że film SHAZAM! będzie częścią filmowego uniwersum DC, twórcy mają bardzo dużą kontrolę nad marką. Tym samym jego wygląd i przebieg prac nad nim nie będzie zależał od sukcesów i porażek innych filmów z DCEU. Dużą rolę w produkcji filmu odgrywa Dwayne Johnson
 

David Ayer ujawnił swoją wersje historii filmowego Jokera. Po tym, jak Joker zabił Robina, Batman połamał mu zęby i odstawił do Arkham, gdzie pacjent wytatuował sobie na czole "damaged" jako wiadomość dla Gacka mówiącą, byłem tak strasznie piękny, a ty zniszczyłeś moją twarz. David wyjawił również, że we wcześniejszej wersji filmu, zaczynał się on od June w jaskini, by następnie przejść do scen, w których Batman aresztuje przestępców i od razu po tym bylibyśmy w Belle Reve. Okazało się jednak, że widownia tej wersji filmu czuła się zdezorientowana i aby to naprawić, dodano scenę z Amandą, która opowiadała kolejno o wszystkich postaciach.

Grupa Die Antwoord oskarżyła Ayera o kradzież wizerunku.

Dla Harley został przygotowany zarówno klasyczny strój, jak i ten z n52. Pierwszy wiedzieliśmy w filmie natomiast drugi w jednym z trailerów..

Jared Leto ma nadzieje, że cały materiał, który nagrał, wcielając się w role Jokera (a z którego najprawdopodobniej reżyser wybrał tylko to, co odpowiadało jego pomysłowi na postać) trafi kiedyś do szerzej publiki. Leto ubolewa również nad faktem, że film nie był robiony z myślą o kategorii

Czarna Manta zmierzy się z Aquamanem w solowym filmie o Władcy mórz.


Trwają prace nad MAN OF STEEL 2.

Nowe logo JL


Michael Imperioli wcieli się w Uriela w LUCYFERZE.

Charisma Carpenter również dołączy do obsady serialu.

Postarzenie Posion Ivy zostanie fabularnie uzasadnione. Ponadto możemy się spodziewać występu Killer Croca oraz (być może jeszcze nie w tym sezonie) Harley Quinn.

A tak prezentuje się serialowy Kapelusznik.

Nowy plakat LUCYFERA

A na planie JL


Źródło: CBR, Bleeding Cool, CB, Newsrama, IGN,

Olaf

2 komentarze:

  1. "Po tym, jak Joker zabił Robina, Batman połamał mu zęby i odstawił do Arkham, gdzie pacjent wytatuował sobie na czole "damaged" jako wiadomość dla Gacka mówiącą, byłem tak strasznie piękny, a ty zniszczyłeś moją twarz."
    No tak, bo pacjentom w szpitalach psychiatrycznych pozwala się robić sobie tatuaże.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak samo jak pozwalają robić tatuaże w więzieniu ?

    OdpowiedzUsuń