sobota, 6 sierpnia 2016

DC Movieverse News #72
12 sierpnia w wybranych kinach MultiKino odbędzie się maraton trzech filmów z trzema różnymi interpretacjami Księcia Zbrodni z Gotham: LEGION SAMOBÓJCÓW, MROCZNY RYCERZ i BATMAN '89. Pokaz będzie trwał od 22:00 do około 5:30. Cena biletu za całą noc wyniesie od 29zł do 35zł zależnie od posiadanych zniżek. Więcej informacji na stronie multikina.

Sneak peak z nadchodzącej animacji JUSTICE LEAGUE DARK, w której Constantine'owi głosu użyczy znany z serialu  Matt Ryan.Nowy klip z KILLING JOKE 


JUSTICE LEAGUE ACTION ma być kreskówką wypełnioną akcją i humorem. W pierwszym sezonie zobaczymy ok. 60 superbohaterów i 40 łotrów. Razem z postaciami pobocznymi będzie ich w sumie 153. Odcinki będą bazować zarówno na komiksach, jak i na całkowicie nowych pomysłach. A już w pierwszych z nich zobaczymy Constantine'a, Demona oraz Space Cabbie (na którego uczestnictwo nalegało DC).

Podczas premiery filmu w Nowym Yorku David Ayer powiedział "Piep**ć Marvel". Po seansie, za pośrednictwem Twittera przeprosił i przyznał, że powtórzył to po kimś z publiki. Joe Quesada (który swojego czasów powiedział więcej niż tylko jedno słowo) skomentował sprawę prosząc fanów Marvela o odpuszczenie Ayerowi.

Według słów Davida, z SUICIDE SQUAD wycięto ok. 10 min. Najprawdopodobniej zobaczymy je w "scenach wyciętych" na wydaniu domowym i nie ma co liczyć na rozszerzoną wersje samego film.

Niekonieczne prawdziwe, za to na pewno ciekawe informacje o wyciętych scenach (spoilery)

Występ King Sharka wymusiłby stworzenie go w CGI, z czym Ayer nie czuł się zbyt komfortowo, to przeważyło na wyborze Killer Croca.
Oprócz Batmana w SUICIDE SQUAD pojawi się na moment jeszcze jeden bohater. A scenę tę wyreżyserował Zack Snyder.
W wersji z dubbingiem występują Marek Bukowski (Deadshot), Adam Szyszkowski (Rick Flagg), Anna Smołowik (Harley Quinn), Danuta Stenka (Amanda Waller), Borys Szyc (Joker), Leszek Lichota (Kapitan Boomerang), Karol Wróblewski (El Diablo), Lidia Sadowa (Enchantress), Jacek Rozenek (Batman), Michał Konarski (Griggs), Mikołaj Klimek (Killer Croc). Za reżyserie polskiej wersji odpowiada Marek Robaczewski, natomiast za same dialogi Michał Wojnarowski.

Kiersey Clemons to oficjalnie Iris West

Jeśli jesteście ciekawi, jak mógłby wyglądać filmowy Swamp Thing w niedoszłym Dark Universe, to oto próbka.


Doczekaliśmy się wreszcie teledysku do "Purple Lamborghini". A w nim Jared Leto w pełnym przebraniu Jokera.


Mobilna wersja INJUSTICE dostała skórki nawiązujące do LEGIONU.

Nowe zdjęcie Harley i Jokera.


i nowe Wonder Woman

A tu Harley i Dini :)

Grafiki koncepcyjne do BATMAN V SUPERMAN
więcej


Olaf 

Źródło: CBR,  CB, Bleeding Cool, Newsrama, IGN, Multikino, Batcave

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz