poniedziałek, 5 grudnia 2016

Arrowverse News #43


Mam dla Was kolejną porcję newsów dotyczących Arrowverse. Przepraszam za zdecydowanie zbyt długą przerwę pomiędzy kolejnymi wydaniami, ale przytłoczyły mnie obowiązki dnia codziennego i rozpoczęcie nowej pracy. CW natomiast coraz bardziej zbliża się do zimowej przerwy w serialach. Jesteście ciekawi zwiastunów i newsa? Zapraszam do rozwinięcia.
Zacznijmy tradycyjnie od zwiastunów. Na początek THE FLASH 3X09 The Present.


ARROW 5X09 What We Leave BehindDC'S LEGENDS OF TOMORROW 2x08 The Chicago Way


W związku ze zbyt długą przerwą między wydaniami Arrowverse News nie mieliście okazji zobaczyć w kolumnie promo poszczególnych odcinków crossovera. Pozwolę sobie jednak je Wam zaserwować, bo może kogoś to zachęci do obejrzenia.

SUPERGIRL 2x08 Medusa (Invasion part 1, choć z crossoverem jako takim ma wspólną tylko końcówkę)
FLASH 3X08 Invasion part 2Setny odcinek ARROW - Invasion part 3.DC'S LEGENDS OF TOMORROW 3X07 Invasion part 4Na CBR znajdziecie wiele zdjęć z planu THE FLASH, przedstawiających m.in złoczyńców i nowe postacie.

Również z opóźnieniem plakaty crossovera, które wrzucam dla względów estetycznych.

W SUPERGIRL w 2017 roku pojawi się Mister Mxyzptlk. Jest on złośliwym skrzatem z Piątego Wymiaru, który w komiksach uwielbia torturować Człowieka ze Stali.


Czy LEGENDS skorzysta w jakiś sposób z dziedzictwa serii CAMELOT 3000? Guggenheim (producent wykonawczy) wstawił na Twittera tytuł odcinka 2x12, który brzmi praktycznie identycznie. Seria, publikowana w latach 1982-85, opowiadała o przebudzonym w 3000 roku Królu Arturze, który ponownie chce zebrać swoich Rycerzy Okrągłego Stołu.

Ostrzegam, możliwe SPOILERY do najbliższych odcinków LEGENDS OF TOMORROW. Czyżby miał wrócić Rip Hunter? Wydaje się, że stoi na jednym zdjęć wśród oddziału brytyjskiej armii, tzw. Czerwonych Kurtek.


Kolejny z serii concept artów - tym razem Dr Alchemy.


Za pomoc w przygotowaniu kolumny i przypominanie dziękuję Damexowi.

Źródło: CBR, Bleeding Cool, ComicBook.com
Radosław "Radziu" Szalek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz