środa, 14 grudnia 2016

GOTHAM CITY SIRENS zapowiedziane!

Plotki zostały potwierdzone! Geneva Robertson-Dworet napisze, zaś David Ayer wyreżyseruje spin-off LEGIONU SAMOBÓJCÓW, którym będzie GOTHAM CITY SIRENS. Producentką filmu zostanie Margot Robbie, która oczywiście wcieli się w postać Harley Quinn. Niewykluczone, że producentem wykonawczym zostanie Geoff Johns. Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.

Na razie nie wiadomo, kogo zobaczymy u boku Robbie. W komiksowym oryginale, na skład Syren składały się Harley Quinn, a także Catwoman oraz Poison Ivy.

Oprócz tego filmu i kontynuacji samego LEGIONU SAMOBÓJCÓW, coraz głośniej mówi się także o planowanej solówce dla Deadshota.

2 komentarze:

  1. Słabo to widzę po rewelacji jaką był SS...

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda na to, że tym razem nie pozwolą Ayerowi grzebać przy scenariuszu, więc na starcie bym nie skreślał tego projektu. W LS to właśnie historia najbardziej kulała (no może poza beznadziejną finałową potyczką).
    Wprawdzie nie widziałem wszystkich obrazów, do których pan reżyser popełnił scenariusz, ale o dziwo zdecydowaną większość, o czym przekonałem się przeglądając dzisiaj Wiki, no i generalnie jako gawędziarz kariery by nie zrobił, by nie powiedzieć, że w snutych przez niego historiach brakuje ... historii. Choć z drugiej strony za wiele o tej pani nie udało mi się znaleźć oprócz tego, że cuś grzebie przy najnowszych Transformerach i reboot'e Tomb Rider.

    OdpowiedzUsuń