wtorek, 25 kwietnia 2017

HOT NEWS: Młodzi superbohaterowie zaatakują w 2018 roku!

DC Comics opublikowało dzisiaj znakomite wieści dla wszystkich swoich fanów. Możecie się z nimi zapoznać w rozszerzeniu niniejszego pozsta.

Jak wszyscy wiemy, trzeci sezon YOUNG JUSTICE jest w produkcji, a teraz poznaliśmy jego podtytuł: OUTSIDERS. W komiksach nazwę tę nosiła grupa założona przez Batmana po to, by wykonywać misje, na które nie mogła pozwolić sobie Liga - czy w serialu będzie podobnie, nie wiadomo; jeśli tak, możemy spodziewać się mnóstwa nowych postaci, jak Black Lightning, Katana i Geo-Force. Fabuła z kolei będzie opierać się na sprawie galaktycznego handlu metaludźmi.

Jednak YOUNG JUSTICE nie będzie jedynym serialem przedstawiającym młodych herosów, poza nim zapowiedziano bowiem także aktorskich TITANS (który to już raz? miejmy nadzieję, że tym razem się uda). Towarzysząca wiadomości okładka sugeruje, że inspiracją twórców będzie THE NEW TEEN TITANS Wolfmana i Pereza, czyli chyba najbardziej znana (i jedna z najlepszych) inkarnacja tytułowego zespołu; potwierdzają to choćby ujawnieni bohaterowie: Nightwing, Starfire i Raven.

Oba seriale - animowany i aktorski - ukażą się w przyszłym roku na specjalnej platformie dedykowanej fanom DC. O ich poziom zadbają osoby doświadczone w podobnych produkcjach, m.in. Geoff Johns i Greg Berlanti (obaj znani z pracy nad Arrowverse) w przypadku TITANS oraz Sam Register (TEEN TITANS GO!, JUSTICE LEAGUE ACTION) i Greg Weisman (STAR WARS REBELS, GARGOYLES) w przypadku YOUNG JUSTICE.

2018 rok zapowiada się więc znakomicie dla "telewizyjnych" fanów DC. Chociaż należy zachować spokojne głowy, ja już jestem podekscytowany. A Wy?

Całość komunikatu możecie przeczytać tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz