piątek, 7 kwietnia 2017

[PILNE] PREMIERA SUPERHEROES IN CONCERT PRZENIESIONA Z WROCŁAWIA DO KRAKOWA!

Smutna wieść dotarła do nas od organizatorów widowisk medialnych SUPERHEROES IN CONCERT.
Szanowni Państwo,

informujemy, że światowa premiera Superheroes in concert zostaje przeniesiona i odbędzie się 29.04.2017r. w TAURON Arenie Kraków.

Koncert planowany na 22.04.2017r. w Hali Stulecia we Wrocławiu w związku z brakiem gwarancji dostarczenia odpowiedniej ilości i jakości gogli VR (przez jednego z producentów) nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Pracujemy nad nową datą dla koncertu we Wrocławiu, lecz w chwili obecnej z uwagi na brak konkretnego terminu, ma on status koncertu odwołanego.

Prosimy o przekazanie tej informacji Państwa czytelnikom oraz osobom, które otrzymały za Państwa pośrednictwem bilety na wydarzenie we Wrocławiu.
Pragniemy poinformować, że bilety zakupione na koncert we Wrocławiu mogą zostać wymienione na bilet na koncert 29.04.2017r. w Krakowie bez żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowo aby wynagrodzić niedogodności związane z odwołaniem koncertu wrocławskiego, do każdego biletu, który zdecydują się Państwo wymienić, dodajemy kolejny darmowy bilet. Wszystkie bilety zachowują tę samą kategorię cenową.

W celu wymiany prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta bileterii Eventim. Przeprowadzi on Państwa przez ten krótki i łatwy do zrealizowania proces. Kontakt pod adresem email info@eventim.pl lub numerem telefonu+48 22 591 83 83. Wymiana będzie realizowana do dnia 20.04.2017r.

Posiadacze biletu mają także prawo do 100% zwrotu. Zwroty realizowane są w miejscach zakupu biletów.
Bilety zakupione drogą internetową -> kontakt info@eventim.pl lub +48 22 591 83 83
Bilety zakupione w punktach stacjonarnych -> prosimy o udanie się do danego punktu sprzedaży wraz z biletami oraz paragonem.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na Państwa obecność na Superheroes in concert 29.04.2017 w TAURON Arenie Kraków

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz