wtorek, 11 kwietnia 2017

Światowa premiera Superheroes in concert już za trzy tygodnie w TAURON Arenie Kraków!

Na niespełna trzy tygodnie przed premierą w Krakowie przyszedł czas na przedstawienie artystów, którzy wystąpią podczas koncertu. Utwory zdobywców Oscarów® i nagród Grammy z takich filmowych superprodukcji jak Amazing Spider-ManBatman v SupermanIron Man, Avengers czy The Dark Knight Rises wykona znakomita Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Orkiestrę poprowadzi pasjonat muzyki filmowej, maestro Maciej Sztor. Partie wokalne utworów zaśpiewają wokalistki zespołu Dikanda - Anna Witczak oraz Katarzyna Bogusz.

Taniec, który jest ważnym elementem koncertu, również będzie wykonywany na żywo - i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach głównej orkiestrowej sceny. Bartek Wójcik, znany m.in. z programu You Can Dance - po prostu tańcz!, wraz z grupą tancerzy opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana, Hulka czy Kapitana Ameryki. Bartkowi towarzyszyć będzie Julia Adamczyk, szerzej znana publiczności z tanecznych produkcji telewizyjnych jak m. in. Voice of Poland. Czy wspomniane You Can Dance. Drugą taneczną parę tworzyć będą Mateusz Pietrzak i Gracja Górniak. Mateusz Pietrzak to dyplomowany tancerz, choreograf i pedagog tańca. Były tancerz formacji SPOKO, z którą zdobył tytuł Wicemistrza Świata w hip hopie. Gracja Górniak występowała już na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu m.in. w baletach Jezioro ŁabędzieRomeo i Julia,Dziadek do orzechów oraz w operze Aida, a także na festiwalach w Polsce, Niemczech, Chinach i Izraelu. Teraz będzie miała okazję wystąpić przed krakowską publicznością.
Podczas koncertu najnowsze technologie pojawią się nie tylko za scenie. Publiczność będzie mogła, nie ruszając się ze swoich miejsc, wejść w świat superbohaterów za pomocą własnego smartfoma i gogli vr (które zapewniamy) cały czas słuchając wykonywanej na żywo rewelacyjnej muzyki, której już teraz możecie posłuchać pod poniższym linkiem (http://bit.ly/2hzbpVC). Koncertowa playlista prezentuje większość tematów, które będzie można usłyszeć podczas superbohaterskiego wieczoru.

SUPERHEROES IN CONCERT

29.04.2017 TAURON Arena Kraków
ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków

14.10.2017 ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk


Ceny biletów: 99zł - 279zł
Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.


Strona www: www.superheroes.pl
 Anna Witczak-Czerniawska

 Bartosz Wójcik

 Gracja Górniak

 Julia Adamczyk

 Kasia Bogusz

 Maciej Sztor

 Mateusz Pietrzak

 Orkiestra Akademii Bethovenowskiej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz