wtorek, 15 listopada 2016

Arrrowverse News #42


Coraz bardziej zbliżamy się do prawdopodobnie najważniejszego momentu w sezonie Arrowverse, jakim jest crossover Invasion. W międzyczasie zapraszam Was po kolejną, niezbyt dużą porcję zwiastunów, newsów, plotek i zdjęć. Standardowo oczywiście zaczynamy od promo najbliższych odcinków seriali.

SUPERGIRL Changing odcinek 6.


FLASH Shade odcinek 6.


ARROW Vigilante odcinek 7.


DC'S LEGENDS OF TOMORROW Outlaw Country odcinek 6.


Poniżej zwiastun wspomnianego crossovera, który zobaczymy za 2 tygodnie.


CW wypuściło na swoim kanale filmik pt. Behind the Seams, przedstawiający różne kostiumy Flasha i innych osób z serialu, jak one powstawały i inne ciekawostki z nimi związane.


Na CBR znajdziecie wrzucony przez Kevina Smitha filmik, tłumaczący, jak tworzone są sceny lotu w SUPERGIRL.

Wrzucono zdjęcie z planu crossovera, na którym widać wszystkich najważniejszych jego bohaterów. Warto też zwrócić uwagę na debiut kostiumu Citizena Steela.


Kevin Smith, po zakończeniu pracy nad nadchodzącym epizodem Supergirl Lives, podziękował swoim współpracownikom z planu zapakowanym w klasyczny sposób pamiątkowym t-shirtem z grafiką, nawiązującą do kultowej okładki INFINITE CRISIS ON INFINITE EARTHS #7 George'a Pereza, gdzie zamiast Supermana ciało Supergirl trzyma Silent Bob.

Według Amella coś się zatraciło w czasie 4. sezonu i jeśli ta "magia" nie zostanie z powrotem odnaleziona, 5. sezon może być ostatnim. Finansowo radzi sobie trochę gorzej, jednak daleko od zagrożenia anulowaniem, więc jeśli tak się stanie, to można założyć, że była to raczej decyzja twórcza a nie finansowa.

Wracając do crossovera - Entertainment Weekly wypuściło filmik związany z tym wydarzeniem.


Potwierdzono obecność w Invasion uwielbianego, granego przez Manu Benetta, Deathstroke'a, prawdopodobnie najlepszego złoczyńcę ARROW, który Oliverowi zagroził w drugim sezonie.


Źródła: CBR, ComicBook.com, CW - kanał na YT, Bleeding Cool
Radosław "Radziu" Szalek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz