sobota, 5 listopada 2016

Arrowverse News #41


Z jakością poszczególnych seriali z uniwersum bywa teraz różnie, ale za kulisami trochę się dzieje i jeśli macie ochotę na zebrane newsy w jednym miejscu, to zapraszam do dalszej lektury. Na pierwszym planie dziś jest dołączenie kolejnej ważnej postaci z uniwersum Batmana do ARROW. Bez zbędnego zwlekania przejdźmy do konkretów.Promo:

SUPERGIRL odcinek 5. CrossfireFLASH odcinek 6. Shade (UWAGA: EMISJA DOPIERO 15 LISTOPADA)ARROW odcinek 6. So It BeginsDC'S LEGENDS OF TOMORROW odcinek 5. Compromised


Jeśli nic wcześniej nie słyszeliście, po przeczytaniu wstępu zastanawialiście się pewnie "O którą kolejną postać ze środowiska Batmana chodzi?". Już odpowiadam - o córkę Ra's Al Ghula, siostrę Nyssy i matkę Damiana Wayne'a - Talię Al Ghul (warto wspomnieć, że postać już zadebiutowała, ale jako dziecko - w odcinku Left Behind w LoT, dziejącym się w latach 60.). Czyli już nic nie stoi na przeszkodzie w kwestii Damiana Queena, wtedy nic nie będzie różnić Batmana i Green Arrowa ;) Talia zostanie zagrana przez Lexę Doig (na zdjęciu poniżej), znaną z takich produkcji jak STARGATE SG-1, CONTINUUM czy V.


Pod tym linkiem znajdziecie concept arty Jesse Quick, Hourmana i Ragmana.

Stephen Amell w humorystyczny sposób zaproponował crossover seriali z Arrowverse z SUPERNATURAL stacji CW, robiąc sobie zdjęcie (poniżej) z aktorami tam grającymi i wrzucając je na Instagrama z opisem "To jest crossover, którego nam trzeba".


Córka Kevina Smitha, Harley Quinn Smith (tak, serio się tak nazywa!), dołącza do obsady odcinka Supergirl Lives, reżyserowanego przez ojca. Epizod będzie częścią tegorocznego crossovera seriali (o mniejszej roli serialu SUPERGIRL w nim przeczytacie w poprzednim numerze.

Na CBR znajdziecie artykuł o nowym hełmie Spartana/Diggle'a, który zadebiutował w najnowszym odcinku. Tekst zawiera concept arty i omówienie jego projektanta.

Juliana Harkavy, aktorka znana z roli Alishy w THE WALKING DEAD, zagra nową policjantkę w ARROW. Warto zaznaczyć, że przeprowadza się ona do Star City z Central City. Jest bezczelna, mówi co myśli i niełatwo jej zaimponować.


Kultowy aktor Dolph Lundgren (He-Man z MASTERS OF THE UNIVERSE, Ivan Drago z ROCKY IV) zadebiutuje w najbliższym, szóstym odcinku ARROW pt. So It Begins.


Źródła: CBR, IGN, Arrowverse.tv
Radosław "Radziu" Szalek


2 komentarze:

 1. lexa to najbardziej znana z roli andromedy w serialu andromeda ale jak widać ze zdjęcia dobrze ją dobrali do roli charakteryzatorzy się nie na robią ;-) juliana to na oko pasowała by do roli huntress ;) choć do cassidy też podobna jeszcze nowsza trzecia już kanarka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Talia zostanie zagrana przez Lexę Doig (na zdjęciu poniżej), znaną z takich produkcji jak STARGATE SG-1, CONTINUUM czy V."
  I nie zapominajmy o "Jason X"!

  "Córka Kevina Smitha, Harley Quinn Smith (tak, serio się tak nazywa!),"
  Ponieważ przestępczyni mająca na koncie morderstwa, ludobójstwa i takie tam to idealna postać, po której chcielibyśmy nazywać swoje dzieci. Prawda Adolfie Józefie?

  "Jest bezczelna, mówi co myśli i niełatwo jej zaimponować."
  Czytaj: standardowy opis każdej postaci kobiecej.

  OdpowiedzUsuń