poniedziałek, 24 października 2016

Arrowverse News #40


Kolejny tydzień, kolejne wiadomości z uniwersum Arrowverse. Tym razem głównie zwiastuny i drobne szczegóły dotyczące przyszłości poszczególnych seriali i konkretnych odcinków. Bez zbędnego przedłużania zapraszam do obejrzenia promo najbliższych epizodów.

SUPERGIRL odcinek 3 pt. Welcome to Earth


FLASH odcinek 4 pt. The New RoguesARROW odcinek 4 pt. PenanceDC'S LEGENDS OF TOMORROW odcinek 3 pt. ShogunFilmik dotyczący 2-giego odcinka 2. sezonu VIXEN.Na zdjęciu poniżej po prawej znajduje się nowe zdjęcie promocyjne do SUPERGIRL. Po lewej kultowa okładka do CRISIS ON INFINITE EARTHS (#7) autorstwa George'a Pereza, do której w oczywisty sposób nawiązuje nowe zdjęcie.


Marc Guggenheim zdradził więcej szczegółów na temat 100 odcinka ARROW. Odcinek, mimo że będzie środkową częścią crossovera pomiędzy wszystkimi serialami z uniwersum, będzie bardzo sentymentalny i wywołujący emocje, będzie "listem miłosnym" dla wszystkich poprzednich 99 odcinków. Producent chwali się, że udało się znaleźć rozwiązanie, które podobno "pozwala zjeść ciastko i mieć ciastko", tzn. żeby epizod był częścią crossovera i jednocześnie miał te właśnie cechy. Oprócz potwierdzonych wcześniej osób pojawią się w nim także Malcolm Merlyn i Damen Darhk (niestety...ekhm, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać). Całą wypowiedź znajdziecie tutaj.

Mimo, że Supergirl weźmie udział w crossoverze i walce z The Dominators, jej serial nie będzie dosłownie częścią crossovera. Barry i Cisco uznają, że potrzebują po swojej stronie kosmitę w walce z kosmitami, więc po prostu udadzą się po nią na "Earth-CBS" na koniec odcinka SUPERGIRL w tygodniu crossovera. Crossover będzie zbudowany w ten sposób, że ma początek w odcinku THE FLASH, rozwinięcie w wyżej omówionym 100-tym odcinku ARROW i zakończenie opowieści nastąpi w LEGENDS OF TOMORROW.

Zdjęcie Curtisa jako Mr Terrifica.


Źródła: CBR, IGN
Radosław "Radziu" Szalek

1 komentarz:

  1. Cóż mogę powiedzieć, chyba tylko tyle, że współczesne ekranizacje komiksów przyciągają ludzi, którzy się pasjonowali w komiksach. Sam jestem pasjonatem i kolekcjonuje komiksy. Szczególnie uwielbiam Barmana i Star Wars, ale ciągle szukam innych propozycji. Takie możliwości dał mi między innymi antykwariat http://www.sklep-komiksowy.pl/. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie, więc gorąco polecam. mam córkę, która też lubi komiksy, ale te dla dziewczyn. Mam nadzieję, że kiedyś wejdzie do kin ekranizacja słynnych wróżek (chyba Winx). Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń