czwartek, 6 października 2016

NYCC 2016: DC All Access panel


Na panelu stawili się Marguerite Bennett, Steve Orlando, Joshua Williamson oraz Shea Fontana.

- Marguerite Bennett pragnęła na łamach DC COMIC BOMBSHELLS ukazać zarówno horror, romans, jak i elementy science-fiction tej konkretnej ery, w której rozgrywa się akcja.

- Batwoman w wersji Bennett będzie podróżowała po świecie i tropiła przestępców, którzy wcześniej uniknęli kary ze strony bat-rodziny. Seria poruszy również kwestię „zaginionych lat” nadmienionych w runie Rucki i Williamsa III.

- The Ray z JLA będzie homoseksualistą i  będzie nosić niezwykle oryginalną kurtkę.

- Vixen to postać, która niesie ze sobą wiele możliwości.

- Pisząc przygody Supergirl Orlando sięga w głąb postaci, chcąc ukazać, co czyni ją tak niezwykłą i wyjątkową.

- Williamson ma dużą swobodę od DC w pisaniu JUSTICE LEAGUE VS SUICIDE SQUAD, przez co może pokazać sceny, o których myślał, że ze względu na kontrowersje zostaną mu wyperswadowane. W historii pojawi się 25 postaci, z czego największą frajdę stanowiło dla scenarzysty pisanie po raz pierwszy Harley Quinn.
- Liga Sprawiedliwości decyduje się wyeliminować ze sceny Suicide Squad, o której istnieniu Batman wiedział już od pewnego czasu. Trzeci zespół włączy się do walki, a część jego członków zasili szeregi JLA. Pojawi się też tajemniczy złoczyńca, którego tożsamość zostanie wyjawiona później.

- Kolejna powieść graficzna z cyklu DC SUPER HERO GIRLS to wariacja na temat ODYSEI, gdzie Etrigan jest profesorem poezji. Nowa postać dołączy do zespołu, być może będzie to Raven. Trzecia powieść graficzna cyklu zatytułowana będzie natomiast SUMMER OLYMPICS i skupi się na Wonder Woman odwiedzającej Olimp.

- W wersji cyfrowej wystartuje wkrótce seria DC SUPER HERO GIRLS: PAST TIMES AT SUPER HERO HIGH.

- Williamson określa serię FROSTBITE jako „MAD MAX na śniegu”.

- Mini seria z udziałem Midnightera i Apollo to w dużej mierze kontynuacja komiksu MIDNIGHTER. Nadszedł czas, aby obaj przyjaciele znów przeżyli niezapomnianą przygodę.

 - W przyszłym roku ukaże się statuetka Nightwinga w ramach linii Batman: Black & White zaprojektowana przez Jima Lee. Z kolei nowa figurka Wonder Woman na koniu ukaże się w okolicach premiery filmu z jej udziałem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz