piątek, 7 października 2016

Drugie urodziny DCManiaka :)

Dokładnie dwa lata temu, 7 października 2014 roku, o godzinie 23:04, pojawił się pierwszy post na DCManiaku. Od tej pory stworzyliśmy 1422 posty, w tym blisko 280 recenzji komiksów, filmów czy animacji. Blog odwiedzony został w tym czasie niemal 900 000 razy, a nasza ekipa znacznie się rozszerzyła. Startowaliśmy bowiem w pięciu, zaś dziś jest nas tu ponad dwa razy więcej. Staramy się być obecni w programach komiksowych festiwali na terenie naszego kraju, nie zamykamy się na współpracę z innymi, zaś część naszej ekipy aktywnie udziela się także na innych stronach, blogach, fan-page'ach i podcastach o tematyce komiksowej. To były naprawdę dobre dwa lata, zaś rosnąca popularność wydawnictwa w naszym kraju zwiastuje, że pracy w najbliższym czasie nam nie ubędzie :)

Za to wszystko dziękujemy przede wszystkim Wam, ponieważ nie byłoby DCManiaka bez osób, które na niego zaglądają. Nie zasypujemy gruszek w popiele i nadal będziemy starać się robić możliwie jak najciekawsze miejsce dla wszystkich fanów komiksów, filmów, seriali, animacji, gier i wszystkiego, co jest związane z DC Comics. Macie to jak w banku!

Podziękujemy Wam także konkursem... lub też nawet konkursami, które lada moment wystartują, jak tylko uda nam się dograć wszystkie szczegóły :)

3 komentarze:

  1. Najlepszego. Robicie świetną robotę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Raczej drugie uśmierciny DC Multiverse. Śpij słodko aniołku [']

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem z Wami od pół roku, najlepszego!

    OdpowiedzUsuń