wtorek, 4 października 2016

HOT NEWS: Skład nowej Justice League of America ujawniony!

W lutym przyszłego roku, w ramach tzw. drugiej fali DC Rebirth, zadebiutuje seria JUSTICE LEAGUE OF AMERICA. Scenarzystą tego tytułu będzie Steve Orlando, zaś rysunki wykona Ivan Reis. Nowe odsłony serii ukazywać się będą co dwa tygodnie. 


Trzon nowej drużyny tworzyć będą cztery postacie, w tym trzech superbohaterów i jeden złoczyńca - Vixen, The Ray, Atom oraz Killer Frost. W styczniu ukażą się cztery specjalne one-shoty z każdą z wymienionych postaci, które stanowić będą, podobnie jak mini seria JUSTICE LEAGUE VS SUICIDE SQUAD, wprowadzenie do nowej serii. 

JUSTICE LEAGUE OF AMERICA: KILLER FROST - Scenariusz Steve Orlando & Jody Houser, rysunki Mirka Andolfo.

Killer Frost (Caitlin Snow) to była członkini zespołu Amandy Waller. Aktualnie jest na zwolnieniu warunkowym z Belle Reve i dołącza do drużyny superbohaterów. Szefowa Suicide Squad nie jest z tego faktu zadowolona.

JUSTICE LEAGUE OF AMERICA: THE ATOM - Scenariusz Steve Orlando, autor rysunków nie został jeszcze podany.

W głównej roli zobaczymy Ryana Choi, czyli studenta fizyki teoretycznej, alergika i jednocześnie chłopaka cierpiącego na paraliżujący lęk przed kontaktem ze społeczeństwem.

JUSTICE LEAGUE OF AMERICA: THE RAY - Scenariusz Steve Orlando, rysunki Stephen Byrne.

W głównej roli Raymond 'Ray' Terrill, czyli postać stworzona w roku 1992 przez duet Joe Quesada/Jack Harris.JUSTICE LEAGUE OF AMERICA: VIXEN - scenariusz Steve Orlando & Jody Houser, rysunki Jamal Campbell.

Twórcy pokażą trudną drogę, jaką Mari McCabe przebyła, aby stać się superbohaterką, a zarazem businesswoman oraz pionierką w dziedzinie mody.

Okładki do wszystkich one-shotów są autorstwa Ivana Reisa.

Pozostali członkowie grupy zostaną ujawnieni w późniejszym czasie.

Źródło: Newsarama

2 komentarze:

  1. Meh. Brak Johna, Olliego lub Diny? Nie interesuje mnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. A co się stało z Ray'em Palmerem - oryginalnym (prawie) Atomem?

    OdpowiedzUsuń