sobota, 29 października 2016

WKKDC z dodatkowymi tomami!!! Ale...

Taki właśnie news przekazało wydawnictwo Eaglemoss. Cieszycie się? Bo my jakoś... nieszczególnie.

Z jednej strony z zapowiedzi tej wynika, że wydań specjalnych będzie więcej i prawdopodobnie dostaniemy kolejne Kryzysy z uniwersum DC. Jednakże...

119zł to strasznie wysoka cena i w przypadku tego komiksu nie jest usprawiedliwiona właściwie niczym. Tom będzie podwójnej objętości względem standardowej odsłony kolekcji, a kosztuje trzy razy więcej. I jakby to było niewystarczająco złą wiadomością, KRYZYS TOŻSAMOŚCI w wersji wydawnictwa Egmont można spokojnie nabyć w sklepach internetowych w cenie kręcącej się wokół... 60zł, miejscami nawet mniej (niePrzeczytane.pl - 55,42zł, stan na dzień 29.10.2016, godzina 15:30), a przecież otrzymujemy wydanie w powiększonym formacie.

Dla równowagi wspomnieć trzeba, że wydanie od Eaglemoss zawierać będzie rzeczy nieobecne w wydaniu Egmontu. Według źródeł tom zawierać ma dodatkowo THE FLASH #214-217.

Jeśli jednak jesteście zainteresowani kupnem tego komiksu, przedpremierowe zamówienie możecie złożyć TUTAJ

6 komentarzy:

 1. Skrytym parówkożercom mówimy stanowcze NIE!

  OdpowiedzUsuń
 2. Eaglemos właśnie wykonał strzał w kolano, wydają drożej w dodatku wydanie w gorszej jakości sprzedaż będzie bardzo mała i zaprzestaną wydawać następnych a co najgłupsze w tym wszystkim pewnie będą zdziwieni co się w ogóle stało dlaczego to nie jest hit... cieszy fakt nowego wydawnictwa na rynku i że w ogóle mamy Wielką kolekcję Dc ( egmont pokazał nam że nie można na nich liczyć i wydają tylko jak ktoś już inny coś planuje ) Jednak szkoda że nie zajął się tym Hatchete

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie no, ale z ceną pojechali. Zagraniczne wydania specjalne to dwukrotność wydania regularnego. 19,99 funta w UK za specjala, a u nas sporo drożej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ten specjał będzie się miał do panoramy?

  OdpowiedzUsuń