czwartek, 13 października 2016

Flashowe fakty 3 #2


Odcinek Paradox powiela część smaczków z 1. odcinka (Williamson, Doctor Alchemy, Rival), ale i tak znalazło się kilka nowych, nie mniej ciekawych.

1. Flashowy fakt:
Zestawienie tytułów 1. i 2. epizodu daje: FLASHPOINT PARADOX. Taki podtytuł miała animowana ekranizacja komiksu FLASHPOINT:

2. Flashowy fakt:
John Diggle Junior - zabawy Barry'ego z czasem wpłynęły też na świat serialu ARROW. Teraz John Diggle zamiast córki ma syna. Junior pojawił się już w serialu stacji CW. W 1. sezonie LEGENDS OF TOMORROW, w alternatywnej wersji przyszłości (Star City 2046) Junior był drugim Green Arrowem. Obwiniał się za śmierć ojca i nie czuł godzien noszenia jego imienia, dlatego kazał się nazywać Connor Hawke.
W komiksach Hawke również był kolejnym Green Arrowem, ale tam jego ojcem był Oliver Queen.

3. Flashowy fakt:
Cisco jest coraz bliżej stania się Vibem, brakuje mu jeszcze tylko kostiumu. Z kolei u Caitlin uaktywniły się moce, podobne do tych, jakimi dysponował jej doppelganger z Ziemi-2.
4. Flashowy fakt:
Tom Felton - w THE FLASH wciela się w Juliana Dorna. Nie jest to jego pierwsza przygoda z postacią, której symbolem jest błyskawica. Felton zagrał Draco Malfoya we wszystkich częściach ekranizacji książek z serii HARRY POTTER. Tytuł 1. książki/filmu to HARRY POTTER I KAMIEŃ FILOZOFICZNY, a bronią Doctora Alchemy jest właśnie taki kamień. Czyżby w takim razie Dorn=Alchemy?

Damex

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz